פרשת הרצח של גבי פטיטו קיבלה היום תפנית מסעירה, אחרי שחוקרים מצאו חפצים אישיים של בריאן לונדרי לצד גופה שטרם זוהתה. הממצאים החדשים אותרו בסמוך לאזור שבו לונדרי, ארוסה בן ה-23 של פטיטו, נהג לטייל בשמורת "מברי קרלטון" שבפלורידה. גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שהשרידים התגלו באזור שהיה מכוסה לפני כן במים. כעת, מומחים לרפואה משפטית החלו בתהליך זיהוי הגופה.

זוהי לא הפעם הראשונה שגופה נמצאה מאז התפוצצות הפרשה. למעשה, רשויות האכיפה ברחבי ארה"ב מצאו בחודשים האחרונים לפחות 9 גוויות, חלקן של נעדרים אחרים וקורבנות רצח כמו אמילי פרלזו בת ה-22 מניו המפשייר שנראתה בחיים בחודש ספטמבר. ג'וסף פרלזו, בעלה, טען מאז כי אשתו הצעירה נעלמה באורח מסתורי אך מאוחר יותר, הודה בפני חוקרים כיצד ירה לה בראש וביתר את גופתה.

View this post on Instagram

A post shared by Gabby (@gabspetito)

במקרה אחר, רשויות האכיפה במחוז סן ברנדינו, דרום קליפורניה, מצאו שרידי גופה שייתכן ששייכות ללורן צ'ו – תושבת ניו ג'רזי שנעלמה בחודש יוני. פתולוגים טרם זיהו באופן ודאי את הגופה, אבל רבים ציינו שהאזור שבו התגלו השרידים היה המקום האחרון שבו בת ה-30 נראתה בחיים בפעם האחרונה.

בתחילת חודש אוקטובר, סגני שריף ממחוז דאגלס, צפון קרולינה, גילו את גופתה של הנעדרת מיה מקנו בשטח מיוער הסמוך למתחם דירות בפאתי העיר אורלנדו, פלורידה. על פי החשד, הסטודנטית בת ה-19 נחטפה לקראת סוף חודש ספטמבר על ידי גבר בן 27 ששמו ארמנדו מנואל. שוטרים הצליחו מאז לאתר את החשוד העיקרי בפרשה, אך בסופו של דבר גילו שהספיק לשים קץ לחייו.

גווייתו של רוברט לאורי, אב ל-2 מיוסטון, טקסס, נמצאה זמן קצר אחרי שאיתרו את גופתה של גבי פטיטו. 9 ימים אחרי שרשויות האכיפה במחוז טטון, ויומינג, הודיעו כי גופתה של אושיית הרשת בת ה-22 נמצאה, עוברי אורח מצאו גם את גופתו של לאורי ביער הלאומי ברידג'ר-טטון. מומחים לרפואה משפטית קבעו מאז שהאב מצא את מותו כתוצאה מהתאבדות.

ב-18 באוגוסט, בשיא החיפושים אחר גבי פטיטו, פורסם כי רשויות האכיפה באזור מואב, יוטה, מצאו את שרידי גופותיהן של בנות הזוג קיילן שולט (24) וקריסטל טרנר (38). מקורבים של השתיים דיווחו על היעלמותן יומיים קודם לכן, לאחר שהשתיים יצאו לטיול קמפינג באזור הרי לה סול. מקורבים סיפרו כי באחת הפעמים האחרונות שנוצר קשר עם השתיים, הן טענו שנתקלו ב"גבר מפחיד" שהטריד אותן. לאחר מכן, אחת מהן אף הוסיפה: "אם משהו קורה לנו, תדעו שכנראה רצחו אותנו". השתיים מתו לאחר שנורו למוות. גופותיהן היו חצי ערומות.

אלו כמה מהפרשות המרכזיות שקיבלו תהודה בכלי התקשורת המרכזיים בארה"ב. מעבר למקרים האלו, דווח גם על אדם שנמצא במיכל אשפה סמוך לחנות Walmart במדינת אלבמה, שרידי גופה של נעדרת שנמצאו בסמוך לכביש ראשי במחוז דאגלס בטקסס וגבר ממדינת רוד איילנד שנדקר למוות בסמוך למסלול בהרי האפלצ'ים בצפון קרולינה – כולם נמצאו בעקבות התפוצצות פרשת היעלמותה של אושיית הרשת גבי פטיטו.