אחת המשתמשות של טוויטר הצליחה לרגש את הגולשים עד דמעות לאחר שחשפה תכתובת דואר אלקטרוני נוגעת ללב. רקס קינג, תושבת ניו יורק, סיפרה כי מאז שאיבדה את אביה, לפני שנתיים, היא נוהגת לשלוח לו מיילים עם עדכונים על חייה – ולאחרונה, היא קיבלה תגובה באחד מהם.

קינג חשפה את התשובה שקיבלה בחשבון הטוויטר שלה. היא כותבת: "לפעמים כשאני ממש מתגעגעת לאבא שלי או רוצה להתייעץ איתו לגבי משהו, אני כותבת לו מייל לעבודה. יצאתי מנקודת הנחה שאף אחד לא רואה אותם ושהם פשוט נאגרים בתיבת הדואר הנכנס שלו. היום, אחרי שביקשתי ממנו עצה, גיליתי שההנחה שלי הייתה מוטעית".

View this post on Instagram

A post shared by Rax (@raxkingisdead) on


קינג צירפה צילום מסך מהתגובה שקיבלה מאחד מעמיתיו של אביה לעבודה. "רציתי שתדעי שאני אף פעם לא קורא את המיילים האלה כי אני יודע שהם אישיים מאוד", כתב העובד האלמוני. "למרות זאת, אני תמיד רואה אותם נכנסים ואני בטוח שאת מתגעגעת מאוד לאביך. רציתי שתדעי שהוא אהב אותך יותר מכל דבר אחר".

הוא מוסיף שזה תמיד היה תענוג לראות את הדינמיקה ביניהם – והיה ברור לו מאוד שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ. הוא ממשיך: "אני יודע שהזיכרונות שלי לא יכולים להחליף את מה שהיה לך עם אביך. מערכת היחסים שלכם הייתה מאוד מיוחדת ולא כולם זוכים במתנה כזו. אני מקווה שזה לפחות מנחם אותך שהאנשים בחייו של אביך אהבו מאוד לראות את שניכם ביחד".

למרבה ההפתעה של קינג, הציוץ שלה התפוצץ ברשת עם קרוב ל-60 אלף לייקים ו-4,000 שיתופים. גולשים רבים התרגשו יחד איתה והגיבו לתכתובת. "אני בכלל לא בוכה!" כתב אחד הגולשים, "פשוט נכנסו לי מלא דברים לתוך העיניים". גולשת אחרת כתבה כיצד הציוץ גרם לה לרצות לחבק את אביה. גולשת נוספת כתבה: "אבא שלי מת היום לפני 13 שנים. אני מתכוונת להתייחס לזה בתור סימן שהוא אהב אותי מאוד – כפי שאביך אהב אותך".