למרות שבני ובנות ים הינם יצורים מיתיים שאיש מעולם לא הוכיח את קיומם - רבים בעולם בטוחים שלא מדובר בפנטזיה, והאדם הבא שמצא שלד מסתורי בחוף ים, הוא אחד מהם.

האיש הבריטי, בן לנדריקומב בן ה-38, טוען בכלי התקשורת באנגליה כי מצא שלד באחת המערות בחוף הים שיכול להוכיח את קיומו של היצור הימי. ״זה כמו שלד של בן אדם, רק עם סנפיר״, אמר לנדריקומב, שהצליח לעורר שערורייה מקומית בעיירת מגוריו.

לנדריקומב, שבימים רגילים מועסק כעובד תחזוקה באחד ממתקני משרד ההגנה הבריטי, סיפר כי ביום שישי האחרון, בעת שטייל עם כלבו באיזור חוף ג׳ניקליף בפלימות׳ שבמחוז דבון, הוא נקלע לאחת המערות שבחוף הים. שם הבחין לפתע בשלד מוזר למראה, אז הוא הרים אותו והביא לשכונת מגוריו בטורנצ'פאל, כדי להתייעץ עם שכניו וחבריו בנוגע למקורו.

״לאף אחד בכפר הדייגים שלנו לא היה מושג מה זה אמור להיות״, הוא סיפר בפליאה ואמר שרבים העלו תאוריה שמדובר בשרידים של בת ים. לנדריקומב אמר בעצמו שלדעתו השלד באמת נראה כמו איך שהוא היה מתאר לעצמו ששלד של בת ים יראה. הוא כמובן מיהר להצטלם עם הממצא והחדשות על השלד המסתורי החלו להתפשט.

ארכיאולוגים שנחשפו לתמונות השלד מיהרו להפריך את התאוריה. ד״ר ג׳יימס מוריס, למשל, מרצה בכיר לארכאולוגיה באוניברסיטת Central Lancashire שבפרסטון, מיהר לצנן את ההתלהבות ואמר: ״הייתי אומר שהשלד שייך לכבשה, עז או איל הכרמל״. 

השלד עדיין לא נבדק על ידי איש מקצוע ונמצא בידיו של לנדריקומב, אשר בינתיים נהנה לחשוב שיש סיכוי שהוא מצא משהו הרבה יותר נדיר משלד של כבשה. אבל עזבו - הנה 6 עדויות היסטוריות שיגרמו לכם להאמין בכל לבכם שבנות ים באמת קיימות. וכמובן לא נשכח את החברים שיצאו לשייט בנהר ובטוחים שתיעדו בסרטון הזה בת ים.