ארגנטינה: גופתה של נעדרת בת 15 נמצאה בשטח ביתו של בן דודה המוכר למשטרה, אחרי שנעלמה לפני יותר מחודש. חוקרים איתרו את פרסיליה מרטינז בתוך באר שנחפרה בחצר הבית, לאחר שקיבלו מידע מאדם שחשוד במעורבות בפרשה. מאוחר יותר, רובן אבילה, בן דודה בן ה-28 של הקורבן, נעצר על ידי הרשויות בחשד לרצח.

בני משפחתה של מרטינז מספרים כי היא נראתה בחיים בפעם האחרונה ב-29 בפברואר, כשיצאה מביתה בעיר לה בנדה. כוחות המשטרה חיפשו אותה במשך יותר מחודש, אך ללא הצלחה. פריצת הדרך בחקירה ארעה לקראת סוף חודש מרץ, כאשר שוטרים עצרו אדם שזהותו לא הותרה לפרסום בעוון תקיפה מינית וזה מסר לחוקרים אינפורמציה בנוגע לפרשה.

View this post on Instagram

A post shared by Hablando Claro (@hablandoclaro.ar) on

מתחנת המשטרה המקומית נמסר כי אמה של הנערה אישרה שהגופה אכן שייכת לפרסיליה אחרי שזיהתה את אחד הקעקועים שלה. כמו כן, דווח שהיא נמצאה רק עם הלבשה תחתונה ושטפי דם סביב הצוואר.

לא ברור כרגע האם היא הותקפה מינית או נאנסה, אך מומחים לרפואה משפטית גורסים כי היא מתה בעקבות חניקה. אבילה הוא עבריין מוכר למשטרה, אשר הורשע בעבר בעברות אונס. חוקרים עדיין בוחנים את נסיבות המקרה.

מאז שהוטלו הנחיות הסגר על תושבי ארגנטינה, 14 נשים ונערות נרצחו במדינה - חלקן באכזריות בלתי נתפסת. בתחילת חודש מרץ, פורסם כי תושב פרובינציית קטמרקה רצח באכזריות את זוגתו בת ה-24 ואז ניסה לשרוף חלק משרידי גופתה על גריל. מאוחר יותר, נחשף כיצד הוא זרק את שאר השרידים לפח אשפה בסמוך לזירת הפשע.