קארין מויאל החליטה להנציח את זיכרון הכלבה האהובה שלה בדרך מקורית מאוד. בעלת פנסיון כלבים ופעילת זכויות בעלי החיים מדימונה התקשתה להתגבר על מותה של סיסי, כלבת הפקינז שלה. על כן, היא קעקע תמונת פורטרט של הכלבה האהובה על הזרוע שלה.

בריאיון עם שמעון איפרגן, כתב Mako, קארין מספרת שהיא קיבלה קשה מאוד את מות הכלבה שלה, אשר חיה לצידה 24 שעות ביממה במשך מחצית המחייה הבוגרים. "סיסי חיה איתי כמעט 13 שנה", היא מספרת. "היא הייתה כמו הילדה שלי. אי אפשר להסביר את זה אפילו במילים. גדלנו יחד. היא הייתה כלבה מיוחדת, חכמה ומצחיקה – וכשהיא מתה מות נשיקה לפני כארבעה חודשים, זאת הייתה מכה קשה מאוד".

 

קארין מויאל (צילום: קארין מויאל)
קארין וסיסי בימים יפים יותר | צילום: קארין מויאל

קארין מספרת שהיא ערכה לה טקס קבורה מפואר בבית קברות מיוחד לכלבים. למרות זאת, היא לא הצליחה להתגבר על האובדן. "הדמות שלה עלתה בדעתי כל יום", היא מספרת. "הגעגועים אליה היו עזים והם רק הלכו והתגברו ככול שחלפו הימים". מבחינתה של קארין, הזמן ממש לא עשה את שלו ולאחר מחשבה מעמיקה בנושא, היא החליטה שהדרך היחידה עבורה להתמודד עם האובדן היא לקעקע את תמונתה על גופה.

היא לקחה את התמונה הכי טובה של סיסי ופנתה למקעקע אופיר בראון בבקשה לקעקע את אותה על הזרוע. קארין מספרת שעשתה בעבר כבר 12 קעקועים, אך הקעקוע הנוכחי היה משימה לא פשוטה. "זו הייתה משימה קשה ומורכבת", היא מספרת. "ישבתי אצלו במשך תשע שעות ובסופו של דבר, אופיר עשה לי קעקוע מדהים, ייחודי ויפה. אני לא חושבת שמישהו אחר בארץ קעקע תמונה של הכלב שלו על הגוף". קארין שיתפה את הסיפור המרגש בקבוצת הפייסבוק PEPOLE&DOGS וצרפה תמונה של הקעקוע החדש. בתיאור התמונה, קארין כתבה: "לעולם לא אשכח אותה, אבל בכל זאת בחרתי לקעקע אותה על הגוף שלי".

 

קארין מויאל (צילום: קארין מויאל)
הקעקוע השנוי במחלוקת | צילום: קארין מויאל

הפוסט זכה לאלפי לייקים ולמאות תגובות ושיתופים. הגולשים תמכו במהלך שהיא עשתה ושיבחו אותה על כך. חלקם אפילו כתבו שהם שוקלים לעשות מהלך דומה ולקעקע את כלבם שמת. קארין התייחסה לתגובת המשפחה והסביבה שלה בנושא ואמרה שחלקם הביעו אמפתיה – בעוד שאחרים פחות.

"אימא שלי מבינה אותי לגמרי ותומכת בי", היא מספרת, "אבא שלי לעומת זאת בכלל לא אוהב את עניין הקעקועים. ברחוב אני מקבלת המון תגובות חיוביות מאנשים. יש גם כאלה שאומרים לי שאני הזויה ומשוגעת. בכל זאת זה קעקוע בולט. אני מקווה שאנשים אחרים שהכלבים האהובים שלהם מתו ילכו בעקבותיי וייעשו קעקועים שלהם על הגוף".