צייד רוחות רפאים טען כי הוא חזה ביותר ממאה מפגשים על-טבעיים, במפגש אחד הציץ לזוג רוחות מקיימים אהבה בשירותי מוזיאון. הצייד, ששמו סטפן בריגס, אף טוען כי הוא הותקף על ידי אחת הרוחות "קיבלתי בעיטה חזקה לאזור החזה, ממש ליד הלב." בריגס, 38, העיד גם כי הוא הותקף בידי רוח רפאים בזמן שראה התגלות אחרת של רוח רפאים של שוטר ויקטוריאני מפטרל ברחובות השכונה.

הצייד מצויד ברשימה ארוכה של מפגשיו העל טבעיים החל משנות השמונים וכעת הוא מוכן לחשוף את הפרטים של כל מפגש ומפגש. סטפן ראה את רוח הרפאים הראשונה שלו כאשר היה עולל. הוא מספר: "היו לי כה הרבה מפגשים שאני לא יודע היכן להתחיל. חלקם משונים ביותר וחלקם משעשעים, אבל חשוב לי לומר שרוחות רפאים לא תמיד מפחידות. הפעם הראשונה שאני זוכר שנתקלתי באחת הייתה כאשר ישבתי על ברכיי אמי וחיכיתי לאבי. בחדר היה אדון במעיל והוא פשוט נעלם. מאוחר יותר, ראיתי זוג רוחות רפאים מקיימים יחסי מין בשירותים של מוזיאון, נכנסתי וביקשתי מהם להפסיק ואז הם פשוט נעלמו. בני משפחתי חיכו לי מחוץ לדלת והם אמרו שלא ראו מישהו נכנס או יוצא."

צייד הרוחות
צייד הרוחות

בהזדמנות אחרת, סטפן מספר שהותקף על ידי שד: "קיבלתי חבטה רצינית על החזה והתליון שענדתי נשבר לשניים. אני לא יודע מה זה היה, אך משוכנע שמישהו דחף אותי, מאז אני לא עונד תכשיטים."

סטפן מתאר את המפגש האחרון שלו שהתרחש בתחילת ספטמבר השנה: "הייתי בתחנת רכבת, ראיתי מולי רכבת קיטור, ואפילו שמעתי אותה שורקת, אבל במהרה היא נעלמה." סטפן מודה שטענותיו העל טבעיות חושפות אותו ללעג ברשת והוא סומן כרודף פרסום, אך הוא מאמין שאנשים מקנאים ביכולותיו הנדירות וטוען שהוא לא מרוויח מכך דבר. "משפחתי מאד תומכת בי" הוא מספר "אני סופג התעללות מטרולים ברשת והרבה מכתבי שטנה. אבל אין לי סיבה להמציא את זה, אני חושבת שפשוט אנשים מקנאים שאני מקבל תשומת לב."

סטפן אומר שהיחיד שיודע על מה הוא מדבר ולוקח אותו ברצינות הוא הכומר: "כאשר סיפרתי לו על המתרחש, הוא הצטרף אליי למקומות שבהם ראיתי את הרוחות והורה להן להסתלק. יכולנו להרגיש את השנאה בחדר, כאשר הוא דיבר אליהן בארמית. אחר כך הוא אמר – שדים הסתלקו, בשמו של ישו מושיענו הסתלקו. היה צליל כמו שריקה של נחש, אמי ואני הרגשנו את היצור עוזב." 

via GIPHY

כעת סטפן מתכונן לכתיבת ספר שיורכב מיומניו המפורטים. לא מומלץ לקרוא לפני השינה.

(מקור)