ילדת זעם

בת' תומאס הייתה ילדה קטנה ויפהפייה עם עיניים כחולות, שידעה יותר מדי טרגדיות מהרגע שנולדה. כבר בגיל שנה היא איבדה את אמה, כאשר היא ואחיה הקטן ג'ונתן, הותקפו מינית על ידי אביהם שוב ושוב.

בגיל 19 חודשים בלבד, היא נלקחה על ידי שירותי הרווחה. ג'ונתן, שהיה באותו זמן בן 7 חודשים סבל מראש מעוות כתוצאה מהזנחה וזריקה שלו למשך שעות רבות בעריסה ללא טיפול. השניים אומצו על ידי זוג חסר ילדים, שמהר מאוד הבין שלהזנחה ולהתעללות יש מחיר. ההורים התמודדו עם התנהגות אלימה בלתי רגילה שהפגינה בת' ומאחר ולא ידעו כיצד להתמודד עמה, הם נקטו בשיטות אכזריות כדי להגן על עצמם מפניה.

בגיל 6 בת' הייתה נושא לסרט דוקומנטרי שעסק בהתנהגותה. בסרט, שיצא בשנת 1990, היא מדברת על כך שההורים המאמצים שלה נהגו לנעול אותה בחדרה כדי למנוע ממנה לדקור אותם למוות. בנוסף, היא מספרת כיצד תקפה מינית את אחיה הקטן, עינתה את הכלב המשפחתי והרגה גוזלים שמצאה בקן. במקרה אחר היא מספרת כיצד הטיחה את ראשו של ג'ונתן במדרכה וניסתה להרוג אותו.

בת' אובחנה בהפרעת התקשרות (RAD), שהותירה אותה ללא יכולת היקשרות לשום מטפל. הוריה המאמצים פנו למטפל שנוי במחלוקת שדווקא הצליח לעזור לה, ותוך שנה היא הפגינה חרטה על התנהגותה כלפי אחיה. שנים לאחר מכן, בת' תומאס הפכה להיות אחות ואף פרסמה ספר. אך עד היום, מומחים רבים להתנהגות מעידים כי הסרט אודותיה הוא אחד מהתיעודים הכי מצמררים, של ילדה תמימה למראה המספרת ברוגע וכנות על הזוועות שעברה ושעשתה בעצמה.

אימה בצ'יצ'יג'ימה

ב-2 בספטמבר 1944, ג'ורג' בוש האב היה חלק ממשימה של חיל האוויר האמריקאי לתקוף מגדל רדיו באי צ'יצ'יג'ימה, שהוא חלק מאיי בונין ביפן. חיילים יפנים הצליחו להפיל את המטוס, שנחת נחיתת חירום במים, ולקחו בשבי את הניצולים.

שמונת אנשי הצוות שהיו עם בוש נלקחו בשבי, עונו והוצאו להורג באמצעות עריפת ראש או דקירה. לאחר מכן, אחד מהמפקדים היפנים הורה לחייליו לבשל ארבע מהגופות, ואז הכבדים והירכיים שלהם נטבלו ברוטב סויה ונאכלו על ידי החיילים לצד ירקות.

בוש הצליח להציל את עצמו באמצעות סירת הצלה ולבסוף חולץ על ידי צוללת אמריקאית. הקצינים היפנים שהיו אחראיים לקניבליזם בצ'יצ'יג'ימה הוצאו בסופו של דבר להורג בעוון פשעי מלחמה במהלך משפטי גוואם.

רצח על המים

איילין איזבלה גיבסון, המוכרת יותר בתור גיי גיבסון, הייתה שחקנית אנגליה בת 21 עם בעיית לב, שלפי השמועות באה לידי ביטוי בכך שהשפתיים שלה היו הופכות לכחולות והיא הייתה מתעלפת במהלך חזרות להצגות.

גיבסון השתתפה בהפקה בשם " Golden Boy" בדרום אפריקה בשנת 1947, וכאשר המחזה ירד מהבמות היא עלתה על סיפון ה-Durban Castle, שהפליגה מדרום אפריקה חזרה לאנגליה. אך בספינה הזו היא מצאה את מותה - ואיש לא בטוח עד היום כיצד.

ג'יימס קאמב היה אחד מעובדי אותה הספינה. לטענתו, הוא קיים עמה יחסי מין בתא במחלקה הראשונה, ובמהלך האקט היא קיבלה התקף לב ומתה. מאוחר יותר, הודה כי הוא נלחץ וחשב שהיא מתה, ועל כן השליך את הגופה שלה מבעד לצוהר החדר, אך הכחיש שרצח אותה. הבעיה ממנה סבלה מנעה ממומחים לאמת מה באמת קרה לה.

View this post on Instagram

A post shared by chris courtenay williams (@chrisrwer) on

קאמב שינה את הגירסה שלו מספר פעמים, ולבסוף הורשע ברציחתה וקיבל גזר דין מוות. בעקבות ביטול עונש המוות באנגליה, קמפ ריצה רק 11 שנות מאסר בפועל, כאשר עד היום לא ברור מה הגרסה הנוכנה לאירועים שקרו.