התפתחות מצמררת בפרשיית המין של הנסיך אנדרו: העדה המרכזית בחקירה התייחסה לאחרונה אל מצבה הנפשי ברשתות החברתיות, תוך כדי שהיא מדגישה כי אם היא במקרה "מתאבדת" בתקופה הקרובה – אז האקט התחולל בזדון.

ג'ופרה הכתה גלים בחודשים האחרונים, לאחר שהתראיינה ב-BBC בנוגע ליחסי המין שקיימה, לכאורה, עם הנסיך אנדרו כשהייתה בת 17. לטענתה, היא ודוכס יורק קיימו יחסי מין שלוש פעמים במסגרת היותה "שפחת מין" של המיליארדר ג'פרי אפסטין – פעם אחת מהן הייתה אחרי שיצאה עם הפמלייה של איש העסקים למועדון ה-Tramp היוקרתי בלונדון.

"כל התהליך זה לא נמשך הרבה זמן", סיפרה ג'ופרה. "זה היה דוחה. הוא לא היה רע או משהו, אבל כשהכל נגמר הוא קם אמר 'תודה רבה' ופשוט הלך. ישבתי שם על המיטה והייתי מזועזעת ומבוישת. הרגשתי מטונפת. הרגע תקף אותי בן משפחת המלוכה הבריטית".

ג'ופרה פרסמה בשעות האחרונות ציוץ בחשבון הטוויטר שלה ובו תגובה לאדם שטוען כי "ה-FBI עומד להרוג אותה בשביל להגן על העשירים ביותר". ג'ופרה הגיבה: "אני רוצה להדגיש לציבור שאני לא אובדנית בשום צורה שהיא. הודעתי את זה לפסיכולוג ולרופא המשפחה שלי. אם משהו קורה לי, אני מבקשת בשם המשפחה שלי שלא תתעלמו מזה ותעזרו לי להגן עליהם. יותר מדי אנשים רשעים רוצים להשתיק אותי".

רבים מקשרים את הציוץ של וירג'יניה אל נסיבות מותו של אפסטין, אשר מוגדרות בעיניי רבים כשנויות במחלוקת. לאחרונה, ד"ר מייקל באדן, מומחה לפתולוגיה, התראיין לרשת החדשות Fox News וטען כי הפציעות שזוהו על גופת איש העסקים לא אופייניים להתאבדות. הפתולוג אף הוסיף: "כזה מצב בהתאבדות בתלייה לא ראיתי במשך 50 שנה".

מאז מותו של איש העסקים האמריקאי צצו להן מספר קונספירציות שמסבירות את מותו בתא המעצר – אחת מהן אף גורסת כי למשפחת המלוכה הבריטית היה קשר לפרשה בגלל מערכת היחסים של אפסטין עם הנסיך אנדרו. זו לא תהיה הפעם הראשונה שגולשים סבורים שיש לארמון בקינגהאם "קשר לרצח".

רבים סבורים כי גורמים הקשורים למשפחת המלוכה דאגו להמית את הנסיכה דיאנה בתאונת דרכים – רק משום שהמלכה לא אהבה את הרומן שלה עם איש העסקים המצרי דודי פיאד. כמובן שכל קשר בין הטענות הללו למציאות מעולם לא הוכח. מצד שני, ממתי לקונספירציות צריכות להיות קשר למציאות?