זוועה במדינת ניו המפשייר בארה"ב: זוג נשוי נעצר בימים האחרונים בחשד כי רצחו וביתרו גבר בשנות ה-30 לחייו – אך כעת, סנגורה של האישה טוען כי בעלה האכזר הוא זה שעומד מאחורי האקט המזוויע. בריטני ברון, אם בת 31 מהעיר קין, נעצרה לאחר ששני עדי ראייה ראו אותה מנסה להחביא את שרידי גופתו של ג'ונתן אמרוט בן ה-25. כעת, היא גורסת כי מדובר במאהב שלה לשעבר שנרצח על ידי בעלה, אחרי שזה חשף את הרומן שלהם.

על פי ממצאי החקירה הראשונית, בני הזוג פיתו את אמרוט להגיע לנקודת מפגש כלשהי, שם הם חטפו אותו, רצחו אותו מאוחר יותר ואז ביתרו את גופתו. מומחים לרפואה משפטית קבעו כי השניים חתכו את הוורידים של הקורבן לפני שירו בו שלוש פעמים – פעמיים בבית החזה ופעם נוספת בראש. בני הזוג אז ערפו את ראשו של אמרוט לאחר מותו. בריטני הייתה הראשונה להיעצר על ידי הרשויות ועכשיו, היא טוענת שהבעלה כפה עליה לקחת חלק ברצח האכזרי.

 

 

ריצ'ארד גיירמו, סנגורה של החשודה, חשף את גרסתה לאותו לילה נוראי ואמר שבעלה היכה אותה באכזריות לאחר שהתברר לו שהיא מנהלת רומן מאחורי גבו. החשוד בן ה-30 שלח סדרת הודעות לאמרוט בהן הוא קבע לפגוש אותו בנקודה כלשהי. שם, ארמנדו תקף אותו והורה לאשתו לירות בו למוות. כשזו סירבה, הוא הורה לאמרוט להיכנס לתא המטען של מכוניתו וכפה על אשתו לחתוך את הוורידים בזרועותיו. לאחר מכן, הוא ירה בו למוות.

סנגורה של בריטני המשיך: "הוא הכריח אותה לנסוע ברכב של אמרוט לאתר קמפינג באזור בזמן שהוא עקב אחריה עם מכוניתם. כשהם הגיעו למקום, הוא הכריח אותה לערוף את ראשו ולקבור אותו בנפרד מגופתו". ארמנדו אז נטש אותה באתר הקמפינג, יחד עם כלי הרצח והורה עליה להסתיר את הגופה. היא נעצרה זמן קצר מאוחר יותר, אחרי ששני מטיילים ראו אותה ודיווחו לרשויות על פועלה. ארמנדו נעצר יממה אחרי הרצח, בזמן שהוא נסע במכוניתו עם בתם בת ה-9.

ארמנדו נעצר בחשד לרצח מדרגה ראשונה ותקיפה של אשתו. בריטני נעצרה גם היא ומואשמת בשלושה סעיפים של שיבוש הליכי חקירה. "כל הפרשה הזאת התחילה אחרי שארמנדו היכה אותה באכזריות", סיפר גיירמו בשיחה עם כתבים מקומיים. "אם תסתכלו על הפנים שלה עכשיו, תוכלו לראות שיש לה עדיין שטפי דם סביב העיניים. הוא היכה אותה והוא איים על חייה". במידה וארמנדו יימצא אשם, הוא עשוי לקבל מאסר עולם.