הת'ר אינקס, דוגמנית ושחקנית לשעבר, הייתה במנוסה מהמשטרה במשך שש שנים, מאז חטפה את ילדתה, פנלופי, לאחר שאיבדה משמורת עליה ב-2014. אך לאחר שנים של מאמצי חיפוש, החוקרים סוף סוף עלו על עקבותיה ואיתרו את הילדה האבודה.

"זו הקלה לאב. הקלה לילדה שהיא לא צריכה לברוח ברחבי ארה"ב עם אמא שהיא במקרה הטוב פושעת ובמקרה הרע חיה", אמר פיליפ קליין, חוקר פרטי שהוביל חקירה למציאת הילדה מטעם האב.

פנלופי הייתה בת 11 בזמן ההיעלמות. לפי ה-FBI, האם חטפה אותה מטקסס סיטי והשתמשה בזהויות בדויות על מנת לחמוק מהרשויות ומאז אבדו עקבותיה. בתחילת החודש, משטרת מדיסונסוויל בטקסס קיבלה שיחה מאישה ששהתה במוטל של רשת days inn, שטענה שהגרוש שלה מנסה להרעיל אותה. לאחר חקירה ובדיקה של הזהות בה השתמשה, השוטרים גילו שהאישה היא הת'ר, הפושעת הנמלטת. הם מיהרו להגיע למלון - שם מצאו את פנלופי במצב קשה של הזנחה ותת תזונה.

View this post on Instagram

A post shared by JFCWOV (@justice_for_children_wo_voices) on

View this post on Instagram

A post shared by JFCWOV (@justice_for_children_wo_voices) on

"היא קיבלה את הארוחה הראשונה שלה. היא סירבה לאכול, היא חיה על ד"ר פפר וממתקים", סיפר קליין. "היא עור ועצמות, שוקלת 33 קילו בגיל 16. היא מבולבלת ולא יודעת במי לבטוח ובמי לא לבטוח".

פנלופי הועברה לטיפול של הרשות להגנת הילד, שם היא מקבלת טיפול נפשי ופסיכולוגי. כאשר יקבע על ידם שהיא מוכנה לכך, היא תעבור למשמורת של אביה. במקביל לכך, הת'ר נכלאה והועברה לכלא במחוז גלבסטון עד שיוכרע מה לעשות בעניינה.