מרת'ה קראוץ' בת ה-53 מאזטק שבניו מקסיקו, נעצרה בחודש שעבר בחשד שהרעיבה ותקפה את ילדיה, וכמו כן הרתיחה למוות גורי כלבים מולן. היא הואשמה בהתעללות בקטינים ובאכזריות לבעלי חיים, בזמן שבעלה טימות'י בן ה-57, הואשם בשיבוש הליכי חקירה. לבני הזוג יש לא פחות מ-8 בנים ו-7 בנות כאשר שתים מהבנות, אלכסנדריה בת ה-28 ואנסטסיה בת ה-27, מדברות כעת וחושפות את ממדי ההתעללות.

"הם היו מפלצות", אמרה אלכסנדריה למייל אונליין, "הם אנשים רעים. אמא שלנו התעללה בנו באופן חוזר ונשנה, ואבא שלנו היה כל כך מאוהב בה שהוא לא עשה כלום כדי לעצור אותה". אחותה אנסטסיה סיפרה כי אמן הייתה מכריחה אותן להשתמש בדלי בתור שירותים, בזמן שהן עונדות שרשרת סביב צווארן: "בדיעבד זה היה גהינום טהור, סיוט שאף ילד לא צריך לסבול. אמא שלי הייתה מפשיטה אותי ומכריחה אותי להישקל. אם הייתי שוקלת יותר מהאחיות שלי היא הייתה מכה אותי. יום אחד, כשהייתי בת 8, היא קשרה אותי למיטה בשרשרת כלבים כדי שהיא תוכל לשלוט במה שאני אוכלת". אנסטסיה אף טוענת כי אמה שחררה אותה רק כדי להישקל, כשהיו מגיעים אורחים או באירועים משפחתיים, וכי היא הורשתה להתקלח רק פעם אחת בחודש.

אלכסנדריה מאשרת את סיפורה, ואף מוסיפה כי כשהייתה בת 14 ונכנסה להריון, אמה הכתה אותה עקב לק שנשפך ולא הפסיקה למרות שהיא אמרה לה שהיא בהריון. אלכסנדריה איבדה את ההכרה ולאחר מכן הפילה את התינוק ביער הסמוך.

בית הזוועות
גם האב נעצר | צילום: Aztec Police

אנסטסיה ממשיכה ומספרת כי פעם חזתה באמה הורגת לפחות שישה חתלתולים עם פטיש או סלע, בעוד האכילה חיות מחמד אחרות בתרופות הדורשות מרשם. אחותן הצעירה של השתיים, בת 17, טענה כי בעבר האם הרתיחה במים שישה גורי כלבים לפחות שמונה פעמים, והכריחה את כל בנותיה לצפות במחזה האימים.

המשטרה כעת חוקרת את מרת'ה בעקבות האשמות פליליות של אחת מבנותיה על כך שהכתה אותה עם כלי מטבח, ירתה בכלבה שלה מולה והרתיחה כלבים באוקטובר של השנה שעברה. מהחקירה עולה כי ילדיה של האם לא הלכו לבית הספר ואף הוכרחו להתחבא בכל פעם שהגיע לבית עובד סוציאלי. אחד מהבנים סיפר כי הוריו נהגו להכות אותו, לדקור אותו ולדרוס אותו, מה שהוביל גם למעצר האב, טימות'י.

המקרה כבר מכונה על ידי הרשויות "בית הזוועות", ולמרות שחקירות בנושא עדיין מתקיימות וחרף כל העדויות הקשות, הבן הבכור טימות'י בן ה-31 טוען כי הוריו דווקא חפים מפשע: "המשפחה שלי הם אנשים נהדרים, אמא ואבא שלי הם חלק מהאנשים הנפלאים ביותר בעולם", אמר.