אזהרה: הכתבה מכילה תוכן שעלול להיות קשה לצפייה

אם ממערב רוסיה נעצרה על ידי הרשויות, לאחר שהתברר כי ניסתה להרעיב למוות את התינוקת שלה. גורמים המעורים בפרטי החקירה מספרים שהאם החביאה את התינוקת באחד הארונות בביתה, שם היא קיוותה שהיא תגווע ברעב.

על פי ממצאי החקירה, התינוקת המורעבת נמצאה בביתה של האם, יוליה, בזמן מסיבת יום ההולדת ה-13 של אחד מבניה. "אישה צעירה שהוזמנה למסיבה סיפרה שהיא שמעה בכי חלש מאחד החדרים", סיפר מקורב של החשודה. "היא שאלה את יוליה לגבי הבכי וזו אמרה שזה כנראה מגיע מבובת צעצוע. מאוחר יותר, האישה החליטה ללכת בעקבות הבכי ומצאה את התינוקת המורעבת בתוך תיק צד שהוחבא בארון בגדים".

התינוקת פונתה לביה"ח שם היא אובחנה כסובלת מתת תזונה. האישה נעצרה על ידי המשטרה בחשד להתעללות בחסר ישע וחשפה במהלך החקירה כי התינוקת נולדה כתוצאה מרומן עם גבר נשוי. כמו כן, היא הודתה שרצתה להרוג אותה, אבל לא היה לה אומץ לעשות את זה – על כן, היא נטשה אותה בארון וקיוותה שהיא תגווע ברעב.

בלשים סיפרו שהתינוקת שרדה בסופו של דבר אחרי שבנה הבכור של יוליה מצא אותה בארון ונתן לה חלק משאריות האוכל שלו. ואלרי גורליך, דובר יחידת המשטרה של מחוז סברדלובסק, התייחס לתקרית המזעזעת ואמר: "קשה להאמין שסיפור מחריד כל כך התחולל במציאות. למרות זאת, אני מצטער לומר שמה שקרה בבית הזה אמיתי לחלוטין".

האם כרגע עצורה באשמת התעללות בחסר ישע ואם תורשע, עשוי להיגזר עליה עונש של 7 שנות מאסר. לאחרונה, החשודה נשלחה לבדיקה פסיכיאטרית בשביל לקבוע את כשירותה לעמוד למשפט. מועד השימוע הבא שלה טרם פורסם.