רגלו של אדם בקמבודיה התנפחה לגודל של חזיר בוגר, לאחר שעקיצת יתוש ברגלו הזדהמה למשך יותר משני עשורים שלמים. בונג ת'ט בן ה-27 נאלץ כעת לגרור את רגלו לאורך הקרקע תוך כדי כאבים עצומים, כשהוא מנסה לנוע בתוך בית משפחתו במחוז קמפונג צ'האנג.

בונג מספר שחלם בעברו להיות שחקן כדורגל, אבל לא היה מסוגל לבעוט בכדור מאז שהיה בן 6, כאשר הגידול החל לראשונה להתפתח. בתחילה זה נראה כמו פצע קטן ותמים ברגלו, כך שהוריו התעלמו מזה והאמינו שמדובר בשריטות עקב משחקים בחוץ. אלא שאז החלו להופיע גושים קטנים על רגלו של בונג וכשהגיע לגיל 12 הם כבר כיסו את רגלו לחלוטין. הוריו, שניהם פועלים במפעל, לא יכלו להרשות לעצמם לממן טיפול רפואי לבנם, כך שהמצב רק הלך והחמיר לאורך השנים.

בונג בסופו של דבר הפסיק ללכת לבית הספר, משום שהיה קשה לו לצעוד למרחקים ארוכים. כשהצליח להגיע לשם, היה מושא ללעג בקרב התלמידים האחרים. הוא הצליח איכשהו לסחוב את המצב לאורך 20 שנה, עד שבחודש שעבר אזרחית טובה שמעה על הסיפור שלו והסכימה לממן עבורו את הטיפול.

אשת העסקים דנה טריי העניקה לו 10 מיליון ריאל קמבודי (כ-2,500 דולר), מה שהעניק לו את האפשרות לבקר בבית חולים לראשונה בחייו. בבית החולים הוא עבר בדיקת דם ונמצא כי הוא סובל מפילאריאזיס לימפטית, מחלה טפילית שנגרמת על ידי סוג של תולעים. ההשערה היא שעקיצת יתוש אחת היא זו שהחדירה את הטפילים לגופו וגרמה לו לגירודים, שריטות ודימומים.

המצב הרפואי הזה, ככל הנראה, רק יילך ויחמיר משום שאין טיפול ידוע או חיסון בפני המחלה. "החיים שלי יהיו קלים יותר עכשיו שאני יודע שיש אנשים שמטפלים בי ומשמחים אותי", אמר בונג, "אני אסיר תודה להם על עזרתם. הכסף ישמש אותי עבור תרופות ואוכל. אמשיך לקחת את התרופות שנתנו לי הרופאים וזה יקל על חיי".