טרגדיה בניו ג'רזי: ילדה קטנה נהרגה במהלך ביקור ביריד שעשועים בעקבות תקלה באחד המתקנים. על פי הדיווחים, התקרית התחוללה במהלך יריד בדרום המדינה, כאשר ילדה בת 10 עלתה על מתקן ה-Xtreme (קרוסלה עם שלוש זרועות שעל כל אחת מהן קרוסלה מיניאטורית) ונפלה ממנו במהירות גבוהה.

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום מצאו את הילדה מחוסרת הכרה עם חבלת ראש חמורה. מצבה היה חמור כל כך, שהיא פונתה באמצעות מסוק לביה"ח – שם נקבע מותה. התקרית זעזעה את תושבי העיר דירפילד, שם התקיים הפסטיבל.

אלכס אורטיז, אשר הגיע ליריד עם בתו בת ה-10, התייחס לתקרית ואמר: "אתה מגיע לפארק שעשועים במחשבה שהילדים שלך יהיו בטוחים על המתקנים – ולא יהיו מעורבים בתאונות מחרידות". לטענתו, התקרית העציבה מאוד את ילדו העיר, כמו גם את בתו שלמדה עם קורבן התאונה.

"זה קשה מאוד עבור הילדים", הוסיף אורטיז. "היריד הזה קורה כל שנה והילדים מאוד מצפים לו". מפעילי היריד הביעו צער על התקרית בפוסט חשבון הפייסבוק שלהם ואמרו כי הם משתפים פעולה עם חקירת המשטרה שנפתחה.

למרות מותה הטרגי של הילדה, כלי התקשורת המקומיים מדווחים כי רוב הפעילויות של היריד יתקיימו כמתוכנן. נכון לעכשיו, כל מתקני השעשועים נסגרו עד לבדיקה של גורמים מטעם מדינת ניו ג'רזי. ממצאי הנתיחה לאחר המוות וסיבת מותה הרשמית של הילדה טרם פורסמו.