אב מניו יורק נהרג ובתו הקטנה נפצעה קלות, כאשר הוא החליט להתאבד איתה בקפיצה מול רכבת נוסעת שנכנסה לתחנה.

הטרגדיה הנוראית קרתה אתמול (ב') בברונקס בשעות הבוקר, לעיניהם של נוסעים המומים. לדברי המשטרה המקומית, הגבר (45) קפץ לפסים בתחנת מערב קינגסברידג' כשהוא מחזיק בכוח את בתו בת ה-5. האב נהרג במקום, אך באורח נס התגלה לאחר כמה דק' של מתח נוראי שבתו שרדה.

בשל גודלה, הילדה הצליחה להישכב תחת הרכבת ולהימנע מפגיעה ישירה. הקטר ניסה לעצור את הרכבת כשהבין מה קורה, אך מהר מאוד הוא כבר היה מעל הילדה. שני נוסעים שהיו על הרציף קפצו מיד לפסים וניסו למצוא אותה. "בחסדו של אלוהים, הילדה נפלה מתחת לרכבת, בין הגלגלים והיא יכלה לשרוד", אמר אחד מהגברים שקפצו לחלץ את הילדה, "כולם היו בפאניקה".

עדה אחרת לתקרית, סיפרה כי שניות בודדות לפני שהאב קפץ לרכבת, הוא התקשר לאשתו ואמר לה להשגיח על שני הילדים האחרים, בעוד הוא ייקח את בתו לבית הספר. אחר כך הוא אמר לה שהוא אוהב אותה, ניתק את השיחה - וקפץ לפסי הרכבת.

"הרכבת פגעה בשניהם, לא היה להם זמן לזוז כי הרכבת הגיעה כל כך מהר, היא עברה מעל שניהם", אמרה העדה. עשרות נוסעים היו באותה השעה בתחנה ותיעדו את רגעי החילוץ של הילדה המבוהלת. שני האנשים שירדו לחלץ את הילדה, עודדו אותה לזחול לעברם לאט עד שהצליחה לצאת משם.

הנוסעים ששהו בתחנה חיבקו את הילדה וניחמו אותה עד להגעת כוחות ההצלה. אלה דיווחו כי הילדה לא נפגעה באופן ישיר מהרכבת והיא נלקחה להמשך הסתכלות וטיפול במרכז הרפואי "ג'ייקובי". שם נאמר שמצאו עליה שריטות קטנות בלבד.

נסיבות המקרה עדיין נמצאות תחת חקירה, אך נמסר כי למרות הטראומה הקשה, הילדה חזרה לזרועות אמה עם חבלות קלות בלבד.