זוועה בטורקיה: גבר מקומי מואשם כי דחף את אשתו ההריונית אל מותה ממצוק בגובה מאות מטרים, על מנת שיוכל למשוך את כספי פוליסת ביטוח החיים שהוציא על שמה זמן קצר לפני התקרית. האקן אייסל (40) מואשם שדחף את אשתו סמרה (32), שהייתה אז בחודש השביעי להריונה, ממצוק בגובה של יותר מ-300 מטרים בזמן שאלו נפשו במחוז מוגלה – דרום-מזרח המדינה.

על פי החשד, האקן הוביל את אשתו לאחת מנקודות התצפית באזור עמק הפרפרים ושם הוא דחף אותה מהמצוק. חוקרים חושדים שהבעל חיכה במוקד התקרית במשך 3 שעות כדי לוודא שלא יהיו עדי ראייה בסביבה. בזמן הזה, הוא עשה עם אשתו תמונת סלפי אחרונה לפני שרצח אותה.

חוקרים סבורים שהמניע לרצח היה כספי, שכן הבעל הוציא פוליסת ביטוח חיים על אשתו זמן קצר לפני התקרית. כמו כן, הפוליסה הכילה סעיף מיוחד שבו נכתב כי אם היא תמות כתוצאה מתאונה, המוטב (כלומר, האקן) יקבל בפעימה אחת תשלום של 400 אלף לירות טורקיות (יותר מ-57 אלף דולר). מעבר לזה, בדיקת מצב החשבונות של בני הזוג חשפה כי השניים היו בחובות גבוהים, לאחר שלקחו שלוש הלוואות מהבנק.

האקן מואשם כעת ברצח ונמצא במעצר עד תום הליך החקירה של המשטרה. נעים יולכו, אחד האחים של סמרה, סיפר שהוא ויתר בני משפחתו חשדו בבעל עוד מהרגע הראשון. "אני זוכר שהלכנו למכון הפתולוגי בשביל להוציא את הגופה שלה וכל המשפחה הייתה מרוסקת", סיפר. "בינתיים, האקן פשוט ישב במכונית שלו. בכלל לא היה נראה שזה הזיז לו".

הבעל בינתיים מכחיש את הטענות נגדו וממשיך לומר שזאת הייתה תאונה טרגית. "אשתי צילמה כמה תמונות מהמצוק ושמה את הטלפון שלה בתיק", סיפר. "בשלב מסוים, היא ביקשה ממני להביא את המצלמה. כשקמתי להביא אותה, שמעתי צרחה איומה וכשהסתובבתי, היא כבר לא הייתה שם. אני לא דחפתי אותה". בינתיים, בלשים ממשיכים לחקור את התקרית.