בלשים מדרום רוסיה חוקרים תקרית מזוויעה שהתחוללה במחוז נובוסיבירסק, שם נערה בת 14 החביאה תינוק שילדה במקפיא של משפחתה. הפרשה התפוצצה כשהוריה של הנערה, שזוהתה בתור אנסטסיה, הזעיקו אמבולנס לביתם אחרי שזו החלה לדמם באופן מאסיבי מאיבר מינה. בדרך לבית החולים, היא הודתה כי ילדה כמה שעות קודם לכן.

הנערה אושפזה בביה"ח אחרי שהתמודדה עם אובדן דם משמעותי – מצבה הוגדר כקשה. אנשי הצוות הרפואי דיווחו לכוחות המשטרה כי בת ה-14 הודתה בפניהם שהחביאה את התינוק במקפיא של בני המשפחה. קצינים שהוזעקו למקום מצאו את התינוק, אך עד אז זה כבר לא היה ניתן להצילו. כעת, הם חוקרים את נסיבות המקרה.

 

אנסטסיה (צילום: 360TV, Twitter)
"אמה שמעה אותה גונחת מכאב בלילה" | צילום: 360TV, Twitter

לטענת בני המשפחה, אף אחד לא היה מודע להיריון של הנערה. אחת השכנות של בני המשפחה סיפרה לסוכנות הידיעות 360TV כי שאלה את אמה של אנסטסיה אם היא נכנסה להיריון. בתגובה, האם השיבה שהנערה פשוט עלתה במשקל.

הסברה הרווחת כרגע הינה שהנערה נכנסה להיריון מבן זוגה לשעבר, נער מקומי בן 16. השניים ניהלו מערכת יחסים במשך כמה חודשים לפני שנפרדו בקיץ האחרון. גורמים המעורים בפרטי החקירה מסרו שהנערה סיפרה שלא גילתה להוריה על ההיריון והתינוק כי חששה מתגובתם.

נדיה בולטנקו, חוקרת מקומית, התייחסה לפרשה בשיחה עם כתבי 360TV ואמרה: "אמה שמעה אותה גונחת מכאב בלילה. היא חשבה שהתפוצץ לה התוספתן. בשלב הזה, התינוק כבר היה כמה שעות במקפיא. זה מקרה נוראי".