זו ככל הנראה הטרגדיה הגדולה ביותר שיכולה לעבור על משפחה: גם לאבד ילד כתוצאה מרצח אלים ומזעזע וגם חוסר היכולת לקבור אותו, שכן גופתו מעולם לא נמצאה.

מארק טילדסלי בן ה-7 נעלם בשנת 1984 מיריד שעשועים בסמוך לביתו שבווקינגהאם בבריטניה, כאשר אופניו נמצאו קשורות לגדר סמוכה. 35 שנים עברו מאז והמשטרה עדיין לא יודעת בוודאות מה קרה לו, אם כי החשד די ברור – מארק נלכד על ידי רשת פדופילים ידועה שפעלה באותה תקופה, עבר התעללות מינית ולאחר מכן נרצח.

אחד ממנהיגי רשת הפדופילים, לסלי ביילי, שנתפס ונכלא מאז בגין פשעים אחרים, סיפר כי מארק פותה באמצעות שקית ממתקים על ידי אחד מחבריו, פדופיל בשם סידני קוק. לאחר מכן נלקח הילד לקרוואן סמוך בבעלותו של קוק והוכרח לשתות כוס חלב בה נמהלו כדורים מרפי שרירים, ונאנס באכזריות על ידי שורה של גברים, כאשר הוא מוחזק בכוח בצווארו. ביילי אמר כי במהלך התקיפה ניתן היה להבחין שמארק כבר לא נושם.

View this post on Instagram

A post shared by @rememberingangel.s on

ביילי אמנם הורשע בסופו של דבר כשותף להריגתו של מארק בשנת 1992 (ונמצא תלוי בתאו כשנה לאחר מכן), אבל קוק מעולם לא נשפט על הפשע המחריד באופן רשמי או אפילו הודה בו, אלא נכנס לכלא בגין התעללות מינית בשני ילדים אחרים בשנות ה-70, בעוד הוריו של מארק, לוויניה וג'ון, מתו מבלי שקברו את בנם. כעת מתברר כי קוק, שכיום כבר בן 92, אמר לשותפו לתא בבית הכלא כי הוא יודע היכן קבורה גופתו של מארק.

בתגובה לכך, כתבה כעת משפחתו של מארק מכתב תחינה לקוק, אשר עתיד לבלות את שארית חייו בכלא, וביקשו ממנו בכל לשון של בקשה לגלות להם היכן קבורה הגופה רגע לפני שהוא מת.

אחיו הבכור של מארק, כריס בן ה-53, עבר שבץ מוחי לפני 4 שנים והוא אינו מסוגל לדבר או ללכת, אבל בכל זאת מנצל את שארית כוחותיו כדי להביא את אחיו למנוחות עולם. "אנחנו מבקשים ממך פעם אחרונה, אם יש בך איזשהו שריד של הגינות, לומר לנו היכן מארק קבור ולסיים את הסבל שלנו", כתב מארק, "בבקשה! אנחנו מתחננים בפניך לספק למשטרה את המידע והתשובות שאנחנו צריכים לשמוע, בבקשה תן לנו סיומת".

רשת הפדופילים שניהל קוק קשורה ללפחות 17 מקרים אחרים של חטיפת ילדים והתעללות בהם, אבל רק שלושה מקרים הוכחו באופן רשמי. לפי העדויות, חברי הכנופייה שילמו לקוק 5 פאונד (כ-25 שקלים) כדי לאנוס את הילדים שחטף, וכמה מהם נרצחו בטעות תוך כדי האקטים המזעזעים. "החשש שלי הוא שכפי שמארק לא נמצא, ישנם קברים של ילדים אחרים שהיו יכולים להיות קורבנות של קוק וחבריו", אמר בלש המשטרה דייויד ברייט לפני כשנתיים, "הוא חניבעל לקטר, הוא איש רשע ומרושע".