"האם הטיפול שלהם בעניין הזה יכול היה להיות גרוע יותר?": בני משפחה ממרכז ארגנטינה נחרדו לגלות בתיבת הדואר שלהם חבילה שהכילה חלק משרידי גופתו של סבם, שנעלם מביתו בתחילת השנה שעברה. כעת, מתברר שהחבילה נשלחה אליהם מבית החולים המקומי, שם מחזיקים בשאר שרידי הגופה כחלק מחקירה פלילית.

בשיחה עם כתבים מקומיים, ורוניקה סוסה, נכדתו של הנעדר לואיס סוסה, סיפרה שגורמים מבית החולים בעיר חנרל רוקה שלחו את שרידי הגופה בקופסת קרטון של מותג המיונז הלמנס. לטענתה, כשפתחה את הקופסה האטומה היא הזדעזעה לגלות את מה שנותר מהגולגולת של סבה.

סוסה נעלם מביתו בינואר 2019 ושרידי גופתו נמצאו רק לאחרונה. תחילה, חוקרים סברו ששרידי הגופה שייכים לאישה בשנות ה-40 לחייה שנעלמה באזור, אך סדרת בדיקות מעבדה חשפו כי מדובר למעשה בסוסה.

מאז שסוסה זוהה על ידי הרשויות, בני משפחתו דרשו לקבל את שרידי גופתו על מנת שיוכלו לערוך לו טקס קבורה מסורתי – אך הדרישה שלהם נדחתה בטענה שהליכי החקירה טרם מוצו. כעת, בני המשפחה זועמים על היחס של הרשויות כלפי לואיס.

"הם מתייחסים אליו כאילו הוא לא שווה כלום", סיפרה ורוניקה. "אנחנו מחכים לשמוע ממנו כבר שנה ו-8 חודשים ועכשיו הם שולחים לנו את הראש שלו ככה – בקרטון של מיונז! לא אכפת להם מאיתנו, אנחנו רק מטרד עבורם".

נכדתו של סוסה הוסיפה כי היא לא מתכוונת לשקוט עד שהיא תגלה מה גרם למותו של סבה ומדוע הרשויות לא מתייחסות לפרשה ברצינות. בינתיים, בני המשפחה ממשיכים לחכות לשאר שרידי גופתו ולתעודת הפטירה שלו.