לורי מייסק החליטה לעשות את הבלתי מתקבל על הדעת ונרשמה לתחרות יופי בגיל 55. הסבתא הצעירה מספרת שהיא קיבלה את האומץ לאחר שאיימי, בתה בת ה-24, זכתה בתחרות יופי מקומית. כיום, היא ובתה מתחרות אחת בשנייה בתחרויות ברחבי האי הבריטי.

מייסק, אם לארבעה ילדים וסבתא לשני נכדים, התראיינה לאחרונה לאתר האינטרנט הבריטי LadBible. לאורך הריאיון, היא סיפרה כי היא מקווה שהמהלך שלה יעורר השראה בקרב נשים אחרות – ואולי גם יעלה להן את הביטחון העצמי.

"בצעירותי תמיד הייתי המעודדת של הילדים שלי", סיפרה מייסק, "מעולם לא חשבתי שהיוצרות יתהפכו והילדים שלי יהפכו להיות מה שמדרבן אותי". במשך 5 השנים האחרונות, לורי התלוותה אל איימי, תמכה בה לאורך התחרויות שהיא השתתפה בהן ואפילו תפרה לה את השמלות.

"הרבה אנשים טוענים שאיימי ואני נראות כמו אחיות", היא אומרת, "והם צודקים. לפעמים כשאני מגוללת בתמונות שלה אפילו אני מתבלבלת". מייסק מספרת שהיא מתלווה אל בתה מאז התחרות הראשונה שלה מלפני 5 שנים, בה היא הגיעה למקום השלישי. לטענתה, אחת הסיבות העיקריות שבגללן היא החליטה להירשם לתחרויות יופי היא בשביל לייצג אידיאל יופי אחר בתחום.

"עשיתי את זה כדי להיות נושאת הדגל של נשים שונות", אומרת מייסק, "בין אם את במידה גדולה יותר, נמוכה או שמנה, זה לא משנה. העיקר להשתתף. אף אישה לא צריכה להרגיש כאילו השנים היפות שלה מאחוריה. ליופי אין תאריך תפוגה. אם אני יכולה לעשות את זה, אז כל אחת יכולה".

כאשר היא נשאלה איך היא הרגישה לגבי תחרויות היופי שהיא השתתפה בהן, מייסק אמרה שהחוויה הייתה יוצאת מן הכלל, על אף העובדה שהיא מעולם לא ניצחה. "הייתי כל כך גאה בעצמי, הרגשתי כאילו אני שוב בת 21", היא מספרת, "הייתי בטוחה שאני אעשה את זה רק פעם אחת, אבל נדבקתי בחיידק. אני ממליצה לכל אחת לנסות את זה".