גבר תאילנדי נעצר לאחר שניסה לרצוח את אשתו לשעבר והמאהב החדש שלה – והכל תועד במצלמות. ממצאי חקירת המשטרה חשפו כיצד החשוד, ניוואט צ'נקיו, זרק בקבוק תבערה על המכונית של בן זוגה הנוכחי של אשתו לשעבר, בזמן ששניהם קיימו יחסי מין במושב הקדמי.

בסרטון שצולם במצלמות האבטחה של תחנת דלק בעיר נאקון סי טמרט, דרום המדינה, אפשר לראות את הרגע שבו צ'נקיו מצית את המכונית ונמלט מהמקום בריצה. נהג המכונית ניסה להזיז את רכבו ממוקד השריפה, אך בסופו של דבר יצא מהרכב יחד עם זוגתו והשניים התרחקו מהמקום.

פטרפונג קונגסידי, אשתו לשעבר של צ'נקיו, התייחסה לתקרית המבהילה בשיחה עם כתבים ואמרה: "אני המומה לחלוטין. חשבתי שאני עומדת למות. ניסיתי לשמור איתו על קשר טוב וחשבתי שאנחנו בסדר. עכשיו אני לא יודעת כבר מה לחשוב".

קונגסידי מספרת שהיא שרדה את התקרית עם כוויות בדרגה קלה ובן זוגה שרד את האירוע ללא פגע. למרות זאת, בקבוק התבערה גרם נזק רב למכונית ועלות תיקונה מוערך ביותר מ-5,000 דולר.

כוחות המשטרה עצרו את צ'נקיו זמן קצר לאחר התקרית. הוא הודה במעשיו במהלך החקירה וטען שאשתו לשעבר חייבת לו כסף. "היא לקחה ממני הכל ועכשיו היא נותנת את זה לאדם אחר", סיפר לחוקרים. "אין לי שום בעיה ללכת לכלא על מה שעשיתי, אבל היא צריכה להחזיר לי את החוב שלה". בינתיים, בלשי המשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות התקרית ההזויה.