קווייק ליולין, תושב ארקנסו בן ה-28 שהואשם באונס ורצח של סידני סאת'רלנד, נמצא כשיר לעמוד למשפט. הוא הודה בפני חוקריו כי לאחר שדרס את הצעירה עם רכבו בזמן שרצה בשולי הכביש, הוא "ניסה להתעסק עם גופתה" ולאחר מכן שב לביתו והכין ארוחת ערב.

"ניסיתי פשוט לשכוח מזה", אמר ליולין במהלך הערכתו הפסיכולוגית. "הכל מטושטש לי". הוא תיאר כי לאחר שפגע בסאת'רלנד, הוא יצא מרכבו כדי לבדוק אם היא בסדר אך הניח שהיא כבר לא בין החיים. הוא טען כי לא היה נתון תחת השפעה של אלכוהול או סמים אחרים במהלך התקרית. "פחדתי שאסתבך בצרות בגלל שדרסתי אותה", הוסיף.

ליולין סאת'רלנד (צילום: fox_wiki, twitter)
ליולין סאת'רלנד | צילום: fox_wiki, twitter

ליולין לא חייג למוקד החירום ולא הזעיק עזרה כדי להציל את סידני. הוא העמיס את גופתה על הטנדר שלו ונסע לאחד מהשדות באזור. הוא תיאר כיצד הפשיט את גופתה ו"ניסה להתעסק איתה קצת". לאחר מכן הוא קבר אותה באדמה ושב לביתו. הוא טען כי בקושי הכיר את סאת'רלנד למרות שלמדו יחד באותו תיכון.

החקלאי בן ה-28, נשוי ואב חורג ל-3 ילדים, טען שלא סיפר לאיש על תקרית. בעקבות הדיווחים על היעלמותה של האחות בת ה-25, אביו של ליולין התקשר אליו בעקבות הפרסומים ושאל אם ראה את סאת'רלנד. בתגובה, ליולין העיד כי אכן ראה אותה רצה לצד הכביש ויום למחרת, הוא אף דיווח על כך בעצמו למשטרה.

"ידעתי שלא הרגתי אותה בכוונה, אבל אני לא יודע למה לא התקשרתי ל-911", ליולין אמר לחוקריו. הוא מואשם ברצח, חטיפה, השחתת גופה ואונס. אשתו הגישה בקשה לגירושים לאחר מעצרו.