ברוק סקיילר ריצ'רדסון, אמריקאית בת 20, הואשמה בבית המשפט ברצח האכזרי של התינוקת שלה שקרה במאי 2017 והחבאת גופתה בגינה.

על פי כתב האישום, ריצ'רדסון הגיעה כחודשיים לאחר הרצח למרפאה, בה עבד הרופא שעדכן אותה בזמנו על הריונה. היא ביקשה ממנו גלולות למניעת הריון, וכאשר זה שאל אותה מה קרה בסוף עם ההריון שלה, היא ענתה לו ש"קברה את העניין".

ריצ'רדסון נשלחה למעצר ביולי. במהלך המשפט שלה, חבר המושבעים נחשף להודעת טקסט מצמררת שהמעודדת שלחה לאמה זמן קצר לאחר הרצח. "אני חסרת מלים מכמה שאני שמחה. אני כל כך נרגשת עכשיו רק מארוחת הערב כדי לבחור משהו חמוד ללבוש. יששש הבטן שלי חזרה ועכשיו אני לוקחת את ההזדמנות הזו לעשות אותה מדהים". לפי טענת ההורים, איש מהם לא ידע על ההריון של ריצ'רדסון.

בנוסף, התגלה כי שעות ספורות לאחר הרצח היא כבר הגיעה לחדר כושר וצילמה סלפי בו תיעדה את גודל הבטן שלה. התברר כי ריצ'רדסון חיפשה ברשת כיצד להיפטר מתינוק ואז היכתה את התינוקת ושברה את הגולגולת שלה. לאחר מכן, היא פשוט קברה את גופתה בחצר הבית.

המעודדת שרצחה את התינוקת שלה
צילום: THE SUN

הרופא שלה, ד"ר וויליאם אנדרו, העיד כי לאחר שבישר לה בסוף אפריל שהיא בהריון, היא אמרה "אני לא יכולה להביא תינוק! אני הולכת לקולג'", אך מאז לא שמע ממנה דבר.

עונשה של ריצ'רדסון עדיין לא נקבע, אך עורך דינה טען להגנתה כי כאשר ילדה את התינוקת, לה נתנה את השם אנאבל, היא הייתה חיוורת ולא נשמה. לטענתו, בשל הפאניקה שחשה היא החליטה להעלים את העובדה שילדה תינוקת.