גבר בן 50 מואשם ברצח המזוויע של מעצב שיער מאזור פלינט, אשר במדינת מישיגן. מארק לוטנסקי נעצר לאחר ששוטרים מצאו בביתו את גופתו של קווין בייקון בן ה-25. חוקרים מספרים שהקורבן נמצא תלוי הפוך מן התקרה וגופתו הושחתה בסכין קצבים.

ממצאי החקירה הראשונית מצביעים על כך שבייקון הכיר את לוטנסקי דרך אפליקציית ההיכרויות גריינדר. מעצב השיער נראה בחיים בפעם האחרונה על ידי שותפו לדירה, לאחר שהוא יצא לפגוש את הדייט שלו. החשד של החוקרים כלפי לוטנסקי התגבש לאחר שהם קיבלו שיחת טלפון אנונימית מאדם שטען כי גופתו של בייקון נמצאת בביתו של החשוד.

קווין בייקון
מימין: קווין בייקון ומארק לוטנסקי | צילום: AnnPierret, twitter

גורמים המעורים בפרטי החקירה סיפרו כי מעצב השיער מת לאחר שנדקר מספר פעמים וגרונו שוסף על ידי הרוצח. כמו כן, הם טענו כי לוטנסקי הסיר את אשכיו של בייקון בשלב מסוים ואכל אותם. הוא נעצר בחשד לרצח והתעללות בגופה.

חוקרים הוסיפו כי זוהי לא העברה הראשונה של לוטנסקי. בשנת 2013, הוא הואשם בכך שחטף מגרושתו שניים מתוך ארבעת ילדיו. כמו כן, שוטרים הוזעקו לביתו לפני חודש בעקבות דיווחים על גבר שכביכול ברח מהמקום כשפניו מגואלות בדם.

סנגורו של לוטנסקי התייחס לאחרונה לפרשה ואמר כי בכוונתו לדרוש אבחון פסיכיאטרי של מרשו, במטרה לפסול את המשפט על בסיס בריאותו הנפשית - או לכל הפחות להשיג הסכם פשרה עם הפרקליטות. במידה והוא יורשע בהאשמות המיוחסות לו, עלול להיגזר עליו מאסר עולם.