אם אכזרית צפויה להעביר את כל חייה מאחורי הסורגים לאחר שנחשף כיצד תקפה מינית את בתה. אליזבת' האוואי, בת 42 ממערב וירג'יניה, הודתה לאחרונה ב-7 סעיפי האישום המיוחסים לה – הכוללים: תקיפה מינית, הטרדה מינית, הטרדה מינית על ידי הורה/אפוטרופוס וגילוי עריות.

האוואי, אם ל-2, מואשמת כי התירה לפדופילים לתקוף את בתה מינית וגם עשתה זאת בעצמה. נוסף על כך, היא מואשמת כי תיעדה את האקטים המזעזעים. משרד השריף של מחוז מרסר, אשר בדרום המדינה, החל לחקור את הפרשייה בחודש אפריל האחרון לאחר שכמה מהסרטונים נשלחו לתחנת המשטרה.

הסרטונים הנוראים הועלו לתשומת ליבם של מסננים בפייסבוק (אנשים שתפקידם לצנזר תכנים הנוגדים את תנאי השימוש ברשת החברתית) לאחר שהאוואי שלחה אותם למכרים שלה. סטיב סומרס, החוקר הראשי בפרשה, סיפר כי האם שלחה שלושה סרטונים במסנג'ר של פייסבוק – כולם היו תיעוד של אותה ילדה עוברת תקיפה מינית בחדר האמבטיה.

החוקר התייחס לסממנים שעזרו לו לזהות את האם התוקפת ואמר: "אפשר היה לראות סדקים ייחודיים על הקרמיקה בקיר ובאמבט עצמו. מעבר לזה, לאישה התוקפת היה קעקוע של פרצוף סמיילי על האצבע – בדיוק כמו להאוואי".

קורבן התקיפה נלקחה מן הבית וכעת נמצאת בחזקת שירותי הרווחה. האוואי עדיין נמצאת במעצר עד לגזר דינה, אשר נקבע לסוף חודש פברואר. הנאשמת צפויה להיות בכלא עד סוף חייה, אך במידה ויוטל עליה עונש המאסר הכבד ביותר, יגזרו עליה כ-300 שנה מאחורי הסורגים.