חשד לרצח באיסטנבול: דוגמנית נפלה אל מותה ממרפסת של בניין רב קומות – וחוקרי המשטרה חושדים שבן זוגה אחראי לכך. אנג'ליקה סראביאץ', בת 33 מאוקראינה, פונתה על ידי ניידת טיפול נמרץ אחרי שנפלה מהקומה ה-5 של דירתה ונפצעה באורח אנוש. מותה נקבע בדרך לביה"ח.

גורם המעורה בפרטי החקירה סיפר שבן זוגה של הדוגמנית, בוראק ארקן, נעצר זמן קצר אחרי התקרית לאחר שנחשפו סרטוני האבטחה מבניין המגורים שלהם. באחד הסרטונים, אפשר לראות את השניים חוזרים הביתה ממסעדה ומתווכחים בדרכם למעלית. במהלך החקירה, ארקן מסר את גרסתו לאירוע הטרגי.

 

אנג'ליקה סראביאץ' (צילום: VK: plohie_novosti_mc)
"השאלה שלנו כרגע היא למה הוא צילם אותה במקום לעזור לה?" | צילום: VK: plohie_novosti_mc

"ארקן טוען שכשהם נכנסו לדירה, הוויכוח המשיך", סיפר אחד החוקרים לסוכנות הידיעות Stana. "לטענתו, הוא נכנס לחדר האמבטיה להתרענן וכשיצא, ראה אותה תלויה ממעקה הבטיחות של המרפסת. הוא אומר שניסה למשוך אותה בחזרה לדירה, אבל היא החליקה ונפלה אל מותה".

חוקרים הטילו מאז ספק בגרסתו של ארקן, לאחר שמצאו בטלפון הנייד שלו הקלטה של הרגע הגורלי. "בסרטון רואים רק את הידיים של הקורבן תופסות את המעקה, בזמן שהיא צועקת לו 'בוראק! בוראק!'", הוסיף החוקר. "הוא אומר לה 'תחזרי לפה', היא עונה לו 'בבקשה' ואז נופלת. אלו היו למעשה המילים האחרונות שלה".

ארקן נעצר מאז בחשד לרצח וכעת, חוקרים מנסים להבין מה באמת קרה בדירה. "הסרטון בטלפון שלו מראה את רגע הנפילה", ציין החוקר. "השאלה שלנו כרגע היא למה הוא צילם אותה במקום לעזור לה? החשוד בינתיים טוען שלזוגתו היו נטיות אובדניות ושהיא ניסתה לשים קץ לחייה כבר בעבר". המשטרה ממשיכה בינתיים לחקור את נסיבות האירוע.