תושב העיר מיאמי, פלורידה, הזעיק משטרה לדירתו אחרי שראה אצבעות מבצבצות מקיר הגבס של חדר השירותים שלו. הדייר, אנתוני ולדז, במקור מוונצואלה, העלה את הפרטים לחשבון הטיקטוק שלו, שם התיעוד הפך לוויראלי עם יותר מ-124 אלף צפיות.

בתחילת הסרטון אפשר לראות את ולדז וגבר נוסף עומדים מחוץ לחדר השירותים הסגור ממנו בוקעים רעשים משונים. השניים אז פותחים את הדלת ורואים חורים זעירים בקיר הגבס מעל מתלה המגבת. לפתע, קולות של איש בוקעים מתוך הקיר. "תוכלו לעזור לי? תוציאו אותי מפה", אמר האיש. ולדז אז מקרב את המצלמה לחורים בקיר לפני שאצבע של אדם בוגר מבצבצת החוצה.

@elportu

Porfavor miren el video completo y ayudenme por que no sabemos nada que paso con las personas, por que el hombre y las mujeres estaban pidiendo ayuda

♬ original sound - El Portu

ולדז בסופו של דבר הזעיק את המשטרה לדירתו בשכונת בריקוול, שבמרכז מיאמי, ואלו פרצו לדירה הסמוכה. לפי הדיווחים, שוטרים מצאו במקום 8 חשודים, כולל האיש שבקיר שהיה תחת השפעת סמים. מייק וגה, מדוברות משטרת מיאמי, ציין בשיחה עם כתבי NBC Miami שהסברה הרווחת בהתחלה הייתה שמדובר באירוע חטיפה. לדבריו, האיש שבקיר אמר שהוא נטל "קוקטייל תרופות" שגרם לו ללקות בהזיות, אולם מאוחר יותר שינה את גרסתו.

בהמשך החקירה עלה כי הדירה שצמודה לדירתו של ולדז עברה הסבה ליחידת נופש באופן בלתי חוקי. כמו כן, אחד מדיירי הבניין אמר לחוקרים שהחשודים הם חברים שלו. נכון לעכשיו לא הוגשה תלונה במשטרה נגד האנשים שנמצאו בדירה, ולא הוגשו כתבי אישום.

ולדז התייחס לתקרית הביזארית בשיחה עם NBC Miami ואמר: "שמענו קולות מהשירותים, כאילו יש חולדה בקיר. חבר שלי חשב בהתחלה שאני מנסה לעבוד עליו, אז הוא צחק והתחיל לצלם עם הטלפון הנייד. כשראינו את האצבעות הבנו שזה רציני". משטרת מיאמי ממשיכה לחקור את נסיבות התקרית ההזויה.