פשע מחריד אירע במדינת מינסוטה כאשר גבר רצח באכזריות את בתו בשל ריב על רכב. על פי הדיווחים, ג'ון ניופורט (46) הופיע בבית המשפט, שם הוא הואשם ברצח מדרגה שנייה של בתו ג'יימי (22) לאחר ששרף אותה למוות בביתו.

עדי ראייה מספרים שהקורבן נראתה בחיים בפעם האחרונה מחוץ לביתה, כאשר היא התעמתה עם אביה לגבי המכונית שלהם. מאוחר יותר, ג'ון חזר לביתו וראה שהמכונית איננה. בהתקף של זעם, הוא החל לשפוך דלק על דופן הטריילר שלו – בלי לדעת שבתו בפנים.

על פי צו המעצר, ג'יימי התקשרה למוקד החירום ודיווחה בזמן אמת שאביה שופך דלק על הבית. לאחר מכן, היא החלה לצרוח שהיא לא מסוגלת לצאת מביתה וזעקה לעזרה. בשלב הזה, השיחה התנתקה מן המוקד.

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום ניסו להשתלט על הלהבות, אך זה כבר היה אבוד. עד ראייה סיפר שג'ון ניופורט נראה מנסה להיכנס לבית דרך החלון, אך שוטרים מנעו זאת ממנו בכדי שלא יפצע. כבאים שהגיעו למקום הצליחו לחלץ את ג'יימי מן הנכס ולפנות אותה לביה"ח – אך לרופאים לא נותר מה לעשות אלא לקבוע את מותה.

מותה של ג'יימי הכה את בני משפחתה בתדהמה. בריאיון לכלי התקשורת, הם תיארו אותה בתור האישה הכי חברותית שהכירו. "זה עצוב. עצוב לי שלא אוכל לראות אותה יותר לעולם", סיפרה טניה ווטס, אמה. בית המשפט האריך את מעצרו של ניופורט וקבע כי סכום הערבות שלו יעמוד על מיליון דולר. במידה והוא יימצא אשם בהאשמות המיוחסות לו, הוא צפוי לקבל עונש מאסר של עד 40 שנה.