זוועה ברוסיה: רשויות החוק חוקרות את הרצח המזעזע של חשפנית מדרום המדינה. על פי הדיווחים, חלקי גופתה המבותרת של קורבן הרצח נמצאו בשעות הערב מחוץ למקום מגוריה – אחרי שנזרקו מן הקומה ה-12 של הבניין.

התקרית התחוללה בעיר צ'יטה ששוכנת כ-100 ק"מ מגבולה של רוסיה עם מונגוליה. כלי התקשורת פרסמו כי חבורת ילדים ששיחקו ברחוב היו אלו שמצאו את שרידי גופתה ובגדיה המגואלים בדם.

אחד הנערים שהיה עד לתקרית תיאר את רגעי האימה כשמצא את חלקי הגופה. "זה היה מאוד מפחיד", סיפר הנער בן ה-15. "אני וחברי מצאנו את חלקי גופתה המבותרים. קודם את הבגדים שהיו מגואלים בדם ואז את הראש".

קורבן הרצח זוהתה כחשפנית בת 19 ששמה אליזבתה. כוחות המשטרה פשטו על דירתה ועצרו את בן זוגה, בן ה-38, אשר חשוד במעשה. מחלקת דוברות המשטרה המקומית התייחסה לפרשה בהודעה לכלי התקשורת בה נכתב: "האישה המתה זוהתה כתושבת העיר. גבר שנולד בשנת 1981 ושוכר דירה בסביבה נעצר ונחקר".

חברה של הקורבן התייחסה לטרגדיה המזוויעה וביקשה מהציבור לסייע בהוצאות הלוויה. לטענתה, אליזבתה גדלה בבית יתומים ומאוחר יותר, עברה להתגורר עם סבתה – שלא מסוגלת לממן את הלוויה של נכדתה.