קייטלין מאורגון השילה ממשקלה 94 קילוגרמים, וחשפה בפני העולם את העור העודף שנשאר לגופה. כעת אנחנו פוגשים את מאט דיאז בן ה-22, שהשיל ממשקלו 122 קילוגרמים בשש שנים, בעזרת ניתוח להצרת הקיבה, פעילות גופנית ותזונה נכונה. כעת, מאט מתמודד עם קילוגרמים של עור עודף, שהוא מקווה להסיר.

מאט מספר כי שיא המשקל שלו היה 224 קילוגרם, כשהיה בן 16. בשנת 2009, מאט לקח חלק במחקר במרכז הרפואי של אוניברסיטת NYU. המחקר נועד לבחון כיצד מושפעים צעירים מתחת לגיל 18 מניתוח קיצור קיבה. כך זכה מאט להתחיל בתהליך ההרזיה שלו.

ירד במשקל (צילום: מאט דיאז)
לפני, אחרי | צילום: מאט דיאז

ביום רביעי, מאט העלה ל-Tumblr סרטון וכמה תמונות בהן הוא חושף לעולם בפעם הראשונה את העור העודף. "אני מנסה לאהוב את עצמי", אמר מאט בסרטון. "אני לא יכול להטיף לאהבה עצמית ולא להראות מי אני". מאט אמר שבזמן שהוא מנסה להישאר חזק, הוא לא הצליח להתאפק יותר, "הייתי חייב להראות לכם", הוא אמר, "אני רוצה להיות גאה במי שאני, ואני רוצה שכולכם תהיו גאים במי שאתם וחלק מזה הוא לא להסתיר את זה".

מאט מנסה להרגיש בנוח עם מישהוא, אך מספר כי מצבו ישתפר אם יסיר את העור העודף. בנוסף לפרסום הסרטון האמיץ, מאט גם יצר דף באתר GoFundMe בכדי לגייס כסף לניתוח.

ירד במשקל (צילום: מאט דיאז)
חושף את העור העודף | צילום: מאט דיאז

(מקור)