מי מכם שיצא לו כבר לעבור את כל סאגת תכנון החתונה של עצמו, יודע שמדובר בלא מעט מתחים, בעיות וויכוחים שעולים תוך כדי התהליך. לא חסר ממה להתבאס ועל מה לריב - האולם, האוכל, סידורי הישיבה, ההוצאות. אבל היי, לא משנה מה עברתם, כנראה שלא הייתם צריכים להתמודד עם משהו כל כך מפתיע כמו שקרה בסיפור הבא.

איימי פנזה, אמריקאית המתגוררת באוהיו, דווקא העבירה חלק את כל ההכנות לחתונה שלה. הרגע המפתיע והנורא שלה קרה דווקא באירוע עצמו, כאשר היא נפגשה לראשונה באותו יום עם חמותה.


"חמותי לבשה שמלת כלה לחתונה שלי. אז כן, נסו להתעלות על זה", כתבה פנזה בדף הטוויטר שלה, והוסיפה את התמונה שתיעדה את הרגע הקשוח שבו הן נפגשו באירוע.

פנזה סיפרה לחדשות ABC13, שהיא לרגע לא חשבה שחמותה תעשה דבר כזה ולכן לא טרחה לשאול אותה מה היא מתכוונת ללבוש לאירועע. לדבריה, חמותה טענה שהיא לא התכוונה להיות חצופה או מביכה. היא פשוט מצאה שמלה במחיר זול ולא רצתה לוותר על ה"מציאה". ולא, לא היה לה אכפת שהמציאה הייתה דומה מדי לשמלת הכלה של כלתה.

פנזה תייגה את הקומיקאי ג'ימי פאלון וקיבלה מעל 57 אלף לייקים, 9,000 שיתופים ו-3,400 תגובות. הגולשים כמובן מאוד נהנו מהדרמה הזו.