פריצת דרך בחקירת מותם המזעזע של אם ושלושת ילדיה בפלורידה. אנתוני טוד, האב בן ה-44, הודה כי הוא זה שאחראי למותם של בני משפחתו וכלבם, בריזי, שנמצאו בעיירה סלבריישן – השוכנת מספר ק"מ מפארק השעשועים דיסני וורלד.

הפרשה התפוצצה בשבוע האחרון לאחר שדווח כי גופותיהם של בני המשפחה נמצאו על די כוחות המשטרה. שכנים הזעיקו את הרשויות למקום ביום שני לאחר שאלו לא נראו בביתם מאז סוף דצמבר ובני הקהילה החלו לדאוג לשלומם. שם, שוטרים מצאו את גופותיהם של מייגן ושלושת ילדיה, אלק (13), טיילר (11) וזואי (4).

ראס גיבסון, השריף המחוזי, התייחס לממצאים מזירת הפשע ואמר: "בהתחשב במידע שאספנו מזירת הפשע וממצאי החקירה של החשוד העיקרי, עושה רושם שהקורבנות מתו בסביבות סוף חודש דצמבר". הידיעה הזו הסעירה את בני הקהילה, לאור העובדה ששוטרים הוזעקו לבית בתחילת ינואר ולא זיהו שום דבר חשוד במקום.

טוד נעצר לאחר שגופותיהם של בני משפחתו נמצאו והובהל למיון זמן קצר לאחר מכן. גורמים המעורים בפרטי החקירה מספרים שהאב, פיזיותרפיסט במקצועו, בלע כמות גדולה של תרופה נגד צינון והביע כוונה להתאבד. לאחר שהסכנה לחייו חלפה, הוא הועבר למתקן מעצר.

השריף גיבסון הוסיף כי האב נחקר ואכן הודה שהרג את בני משפחתו. למרות זאת, טוד סרב לומר כיצד עשה את זה ואמר שבכוונתו להמתין לממצאי הנתיחה שלאחר המוות. המניע למעשה טרם התברר. נכון לעכשיו, הוא מואשם במספר סעיפי הריגה – אך ההאשמות נגדו עוד עשויות להשתנות בהתאם למסקנות החוקרים.