כשמדובר בחודשי הריון המתקדמים, רוב הנשים כבר עייפות מהסחיבה ומעדיפות לקחת את זה לאט. אבל זה ממש לא המקרה של ליה-אן אליסון, ההריונית האמריקנית והשרירנית מלוס אנג'לס (ארה"ב).

הריונית שמרימה משקולות

בת ה-35 עוררה בימים האחרונים סערה אינטרנטית, כשהציגה תמונות שלה מרימה משקולות בחודש התשיעי. מאז פרסום התמונה, בתאריך 15 בספטמבר, היא ספגה כבר יותר מ-16,000 תגובות שנויות במחלוקת, ובעוד שחלק תמכו בהחלטתה אחרים כינו אותה מזעזעת ואנוכית.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

"אני חובב ספורט, אבל לא ממליץ על זה בכלל", כתב אחד הגולשים. "הרמת משא כבד בהריון עלולה לנתק את השליה, לגרום לנזק משמעותי ואפילו לגרום להפלה מוקדמת". גולש אחר היה קצת יותר בוטה: "היא מאוד אנוכית ומסכנת חיים של יצורים אחרים. זו לא תמונה שהייתי מתגאה לפרסם".

במקביל, קפצו גולשים כמו קייטי להגנתה: "את נראית נהדר! הרבה יותר טוב מנשים הרות מוזנחות שסובלות משהשמנת יתר, לחץ דם וסוכרת, עד שהן מקבלות קוצר נשימה מעליה במדרגות".

אליסון בחרה להגיב ללינצ'טרט וכתבה שהיא "רוצה להודות לכולם על החיזוקים והתגובות! בסופו של דבר, אלו החיים שלי ותודה לאל על כך". כאם לשני ילדים, היא הסבירה שבעבר השתתפה גם במרתונים בזמן ההריון. "כל מה שאני עושה הוא טוב עבורי ועבור התינוק שלי", אליסון סיכמה.

הריונית שמרימה משקולות

הריונית שמרימה משקולות
הריונית שמרימה משקולות
הריונית שמרימה משקולות

הריונית שמרימה משקולות

(מקור)