קולומביה הבריטית מזועזעת בעקבות הודאתו של אב בן 35 על כך שרצח את אשתו ושתי בנותיו בצורה אלימה ואכזרית במיוחד לפני כשנתיים. האב, ג'ייקוב פורמן, הודה באשמה בבית המשפט ונשלח למאסר עולם ביום שני האחרון.

פורמן, שרברב במקצועו, סיפר כי הכל התחיל כשהתרגז על אשתו, קלרה בת ה-33, לאחר שזו התעמתה איתו בנושא שתיית האלכוהול שלו. בתגובה הוא לקח פטיש והכה בה שלוש פעמים בראשה, עד שצנחה ומתה. אלא שלאחר הרצח הזה, פורמן הוציא החוצה את שתי בנותיו – ויסניה בת ה-7 וקרינה בת ה-8 – כדי לפנות שלג, אז לקח אותן לכנסייה. הוא טען בפניהן כי הצרחות של אמן ששמעו בתוך הבית נבעו מהעובדה שהיא "לא מרגישה טוב".

לאחר שהשלושה חזרו הביתה, הוא לקח את קרינה לחדר השינה שלה ואמר לה שהם הולכים לשחק משחק שהוא נהג לשחק בתור ילד. הוא הורה לה לעמוד על הראש שלה ואז לרדת חזרה לקרקע בזמן שהוא חונק אותה מאחור, עד שאיבדה הכרה ואז מתה מחנק. לאחר מכן ביצע את אותו הדבר גם עם ויסניה.


פורמן אף הודה כי לאחר שרצח את כל משפחתו, הוא המשיך ללכת לעבודה כרגיל במשך יומיים, זאת לאחר שהחביא את הגופות במוסך וניקה את כל הדם מהשטיח.

רק לאחר שקולגה של קלרה הבחינה שהיא לא מגיעה עבודה, היא קפצה לבית כדי לבדוק מה שלומה, שם נאמר לה על ידי פורמן שאשתו עזבה אותו. היא בכל זאת חשדה בדברים והחליטה להתקשר למשטרה, אשר מצאה במהירות את הגופות במוסך.

במסגרת הודאתו באשמה, אמר פורמן בצורה מצמררת כי הרג את בנות משום שחשב שעדיף שיהיו בגן עדן מאשר שיחיו בעולם בו אביהן הרג את אמן.

*