שרירן הזוי (צילום: Barcroft)
לפני ההתמכרות, ואחרי | צילום: Barcroft

רצה להיות שרירי כמו חבריו למכון הכושר וסיכן את חייו בהזרקת שמן לזרועותיו. רומאריו דוס סנטוס אלבס הפך את שריריו לקוקטייל של שמן, משככי כאבים ואלכוהול כדי לנפח את הזרועות, הכתפיים והגב. הוא הזריק לגופו חומר בשם סינטול, בו משתמשים שרירנים לשיפור המראה. רומאריו אמר: "אם אתה לוקח את זה פעם אחת בהחלט תהיה פעם שנייה - זה ממכר".

בן ה-25, נשוי ואב לילד, מספר כי השימוש בחומר המילוי עלה לו בשפיות וכמעט בחייו. "אני זוכר שהרופאים אמרו לי שהם צריכים לקטוע את שתי הידיים שלי. הם אמרו שהכל שם, כל השרירים שלי, היו אבן".

שרירן הזוי (צילום: Barcroft)
רימה את אשתו כדי שתזריק לו | צילום: Barcroft

רומאריו התמכר להזרקת סינטול לאחר שעבר מעיר הולדתו, קלדס נובאס, לגואיאניה בברזיל לפני שלוש שנים. הוא אמר: "ראיתי כמה חבר'ה ממש גדולים בחדר הכושר, עם זרועות ענק, והתחלתי להתיידד איתם." הם הכירו לי את החומר. התלהבתי מהתוצאות - ואיבדתי שליטה".

"השרירים שלי התחילו להתמצק", סיפר רומאריו כיצד נאלץ למצוא דרכים יותר ויותר מסוכנות להזריק לעצמו את השמן. "החלטתי שהדבר היחיד שיכולתי לעשות היה לקנות מחט מקצועית. סוג המחטים המשמש הזרקה לשוורים. אני יודע שזה נראה טיפשי, אבל הייתי צריך להשיג את מנת הסינטול שלי".

הוא אפילו רימה את אישתו מריסנגלה מריניו, 22, כדי שתזריק לו את החומר במקומות שהוא לא יכול להגיע אליהם. אבל אחרי שהיא גילתה את האמת היא הבהירה כי הוא צריך לבחור בין מערכת היחסים שלהם והסינטול. "היא אמרה לי שאם אני מתחיל להשתמש בזה שוב או משהו דומה לזה, היא תעזוב אותי", סיפר רומאריו.

שרירן הזוי (צילום: Barcroft)
שרירים מלאים בסינטול | צילום: Barcroft

הסינטול גרם לרומאריו לחוש כאב מתמיד. הוא כמעט וסבל מאי ספיקת הכליות בשל הרעלים בשמן. נאמר לו על ידי רופא שהדרך היחידה היא לקטוע את שתי ידיו, אך למזלו נמצא פתרון אחר למצבו. "ואז, תודה לאל, הרופא אמר לי שהם לא צריכים לקטוע - הם יכולים במקום להסיר את סלעי הסינטול שנוצרו בזרועותיי".

רומאריו לא השתמש בחומר במשך שנתיים אבל סמים אחרים לשיפור מראה השרירים עדיין מפתים אותו מעת לעת. הוא אמר: "אני עדיין רוצה לקחת סינטול אבל אני לא אקח אותו שוב. אני מתחרט על זה מאוד - השאיפה שלי היא עדיין להיות שרירן, אבל יש לי עוד דרך ארוכה לעבור. אני יודע שאני אשיג את זה".

שרירן הזוי (צילום: Barcroft)
אל תנסו את זה בבית | צילום: Barcroft

(מקור)