זוועה בטורקיה: נער בן 14 נעצר על ידי המשטרה בחשד שהרג את האחיינית שלו וניסה להחביא את גופתה. הנער, שפרטי זהותו לא הותרו לפרסום, נעצר אחרי שכוחות המשטרה מצאו את גופתה של הילדה, איקרנור בת ה-7, שרועה ללא רוח חיים בנחל בצפון המדינה.

קרובי משפחה של איקרנור דיווחו לרשויות האכיפה על היעלמותה בתחילת השבוע ומבצע חיפוש נרחב יצא לדרך. ביום שני האחרון, מתנדבים מצאו את גופתה של בת ה-7, כ-7 ק"מ מביתה באזור העיר בולנג'ק השוכנת על גדות הים השחור. זמן קצר לאחר מכן, דודה בן ה-14 של הילדה נעצר על ידי המשטרה והודה במעשים המיוחסים לו.

View this post on Instagram

A post shared by İZMİR Havadis (@izmirhavadis35)

גורם המעורה בפרטי החקירה סיפר לכתבים מקומיים כי הנער אמר שהילדה, בתה של אחותו הגדולה, הרגיזה אותו והכתה אותו. בשלב מסוים, הוא החליט להכות אותה בחזרה ובתגובה, זו התחילה לבכות ולצרוח – אז הוא סגר את פיה עם כפות ידיו.

"סגרתי לה את הפה בשביל להשתיק אותה, לא רציתי שאף אחד ישמע אותה צורחת", סיפר בחקירה. "היא לא הצליחה לנשום ובסוף היא מתה". הנער אז סיפר לאחת מאחיותיו, דודתה של הילדה, וזו סייעה לו לזרוק את הגופה לנחל. אחרי שמצאו את גופתה של הילדה, הדודה פרסמה פוסט בפייסבוק שבו תיארה איך ההודעה על מותה של איקרנור הותירה אותה "מרוסקת".

View this post on Instagram

A post shared by burclar gunluk (@burrclar_sokagi)

מתחנת המשטרה בבולנג'ק נמסר כי גם דודתה של הילדה נעצרה אחרי ההודאה של בן ה-14. כעת, הוא צפוי להיות מואשם בשיבוש הליכי חקירה והריגה – עברה פלילית שעונשה המקסימלי בטורקיה הוא 20 שנות מאסר.