"אבא שלי מת, התחלה לקלאסית לסיפור משעשע", כך התחיל לפני יממה הגולש sixthformpoet את סיפורו המטלטל, שעשרות אלפי גולשים עקבו אחריו בטוויטר בזמן חי. "הייתי מאוד קרוב לאבא שלי, אז ביקרתי את הקבר שלו הרבה, אני עדיין עושה את זה", סיפר.

"תמיד לקחתי פרחים וגם אמא שלי הגיעה לשם הרבה ותמיד הביאה פרחים, והסבים והסבתות שלי עדיין היו בחיים והם תמיד הביאו פרחים" - בקיצור, הבנתם, הקבר של אבא שלו היה מלא בערימות פרחים, וזה היה נחמד והכל, אבל יום אחד משהו תפס את עינו והציק לו במראה הזה.


"זה נחמד, אבל הרגשתי רע עבור האיש שהיה קבור ליד אבא שלי. הוא מ-ע-ו-ל-ם לא קיבל פרחים. הוא מת בחג המולד, בגיל 37, אף אחד לא השאיר לו פרחים ועכשיו יש חנות פרחים בקבר שלידו. אז התחלתי לקנות פרחים גם עבורו. התחלתי לקנות פרחים עבור איש מת שמעולם לא פגשתי"  - אבל מי היה האיש הזה, אתם תוהים? ובכן, גם גיבור הסיפור שלנו.

"עשיתי את זה זמן מה, אבל מעולם לא ציינתי זאת בפני אף אחד. זו הייתה בדיחה פרטית עם עצמי, עשיתי את העולם טוב יותר עם זר פרחים אחד בכל פעם. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל התחלתי לחשוב עליו כאל חבר. תהיתי אם יש קשר חבוי בינינו, משהו משך אותי אליו בחשאיות. אולי הלכנו לאותו בית ספר, שיחקנו באותו מועדון כדורגל או משהו. אז גיגלתי את השם שלו, ועשר שניות מאוחר יותר מצאתי אותו" - והאדם שהוא גילה, הוא הדבר האחרון שהגולש שלנו ציפה לו.

"אשתו לא השאירה עבורו פרחים כי הוא רצח אותה. בערב חג המולד. אחרי שהוא רצח את אשתו, הוא גם רצח את ההורים שלה. ואחרי זה, הוא קפץ מול הרכבת היחידה שעברה באותו ערב חג מולד". חושבים שזה הסוף של הסיפור המטורף הזה? הו לא, יש כאן עוד טוויסטים מוזרים.

"זו הייתה הסיבה שאיש לא השאיר לו פרחים. איש מלבדי, כמובן. השארתי לו פרחים כל שבועיים, כל שבועיים במשך שנתיים וחצי. הרגשתי נורא עבור אשתו והוריה. עכשיו, לא התכוונתי להשאיר להם פרחים כל שבועיים במשך שנתיים וחצי, אבל כן הרגשתי שאני חב להם התנצלות כלשהי. גיליתי איפה הם קבורים, קניתי פרחים ונסעתי לבית הקברות.

"בזן שעמדתי מעל הקברים שלהם, ממלמל התנצלויות, אישה הופיעה מאחורי. היא רצתה לדעת מי אני ולמה אני משאיר פרחים עבור הדודה שלה וסבא וסבתא. מביך. הסברתי לה והיא אמרה 'אוקיי, זה מוזר אבל די חמוד', אמרתי תודה, כן זה קצת מוזר ואלוהים אדירים שאלתי אותה אם היא רוצה לצאת איתי לשתות משהו. באופן די מדהים, היא אמרה כן. שנתיים מאוחר יותר היא אמרה כן שוב, כששאלתי אותה האם היא רוצה להינשא לי" - וכן חברים, כל הסיפור המעוות והמוזר והנורא הזה, הוא בעצם סיפור אהבה על איך שהגולש הזה הכיר את אשתו.

 

הציוץ האחרון בסיפור קיבל 324,000 לייקים תוך יממה אחת והוא שותף מעל 18,000 פעמים ברשת החברתית. אנחנו בספק גדול אם מישהו יכול לנצח את סיפור "איך פגשתי את אמא" שלו.