אזהרה: הכתבה מכילה תוכן שעלול להיות קשה לצפייה

"זה היה מזעזע לראות אותו מעודד את הכלב לאכול את החתול": תמונות קשות לצפייה בעיר אילת, שם כלב תועד הורג חתול בשכונת מגורים. התקרית ארעה ביום חמישי, כאשר תושב בשנות ה-20 לחייו תועד משסה את הפיטבול שלו בחתול האומלל.

שכנה אחת שתיעדה את התקרית המזעזעת וצילמה הזעיקה את המשטרה, אך החשוד עזב את המקום לפני הגעת הקצינים. "לא ברור לנו מי זה האדם הזה, אנחנו לא מכירים אותו", סיפרה השכנה ל-mako. "ילדים שראו את זה מרחוק חשבו שזה משחק אבל כשהבינו מה קרה הם היו בטראומה. עד עכשיו הם בטראומה מכל האירוע הזה".

 

אלה אבין, מנכ"לית עמותת "נח" (התאחדות ישראלית של ארגונים להגנת בעלי חיים), פנתה למשטרת מרחב אילת בדרישה לאתר את החשוד במעשה ולהעמידו לדין. "הגיע הזמין להחמיר בעונשים של אזרחים המתעללים בבעלי חיים", אמרה. "אסור לאנשים כאלה להסתובב חופשי ברחובות. הם מסכנים חיי בעלי חיים ויכולים גם לפגוע בבני אדם. מקומם של אנשים כאלה מאחורי סורג ובריח".

במשטרת מרחב אילת קיבלו לידיהם תמונות וסרטונים מהאירוע ונפתחה חקירה בניסיון לאתר את החשוד במעשה. ביום שישי האחרון, נעצר אדם שחשוד במעורבות בפרשה, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים. החתול פונה למרפאה וטרינרית זמן קצר אחרי התקרית, אך הניסיונות להצילו לא צלחו.