פרשת מותו של בארי פרינג ממשיכה להכות גלים בכלי התקשורת הבריטיים: ביממה האחרונה, דווח כי אשתו לשעבר, גאנה זויזינה, צפויה להישפט בחודש הבא בבית דין אזרחי, לאחר שהיא נתבעה על ידי בני משפחתו.

פרינג היה איש עסקים בריטי שנישא לזויזינה, במקור מאוקראינה, לאחר שהכיר אותה באינטרנט. בשנת 2008, הוא נדרס למוות בסמוך לקייב לאחר שיצא עם אשתו הטרייה למסעדה מקומית. על פי החשד, הוא נדרס כשעמד בסמוך לכביש הראשי, שעה שזויזינה "הלכה להביא את הכפפות שלה" מן המסעדה. על פי הפרסומים, פרינג נפגע ממשאית גנובה שדהרה לעברו במהירות של יותר מ-120 קמ"ש כשפנסיה כבויים. המקרה הוגדר כתאונה, אבל במשפחתו של פרינג בטוחים שמדובר ברצח.

מאז התקרית, בני המשפחה של פרינג טוענים כי זויזינה אחראית למותו של איש העסקים – ולמה? כדי לרשת את ההון שצבר לאורך השנים, אשר מוערך בכ-1.5 מיליון ליש"ט. זויזינה, אשר מוכרת בממלכה גם בתור "האלמנה השחורה", צפויה לעמוד לדין בנובמבר הקרוב.

הנאשמת התייחסה להאשמות בהצהרה שנמסרה לבית המשפט, שם היא כפרה באשמה וטענה כי בני המשפחה של פרינג לא יודעים כלום לגבי מערכת היחסים שלהם. עו"ד ג'ון מקלינדון, אשר ייצג אותה בעבר, התייחס להשתלשלות האירועים ואמר: "בני המשפחה טועים לחלוטין ומפספסים את האופן שהתקרית הטרגית הזו השפיעה על חייה של גאנה".

זויזינה מתגוררת כיום במרבלה, אשר בספרד, עם בעלה איוון ליסטר. כלי התקשורת הבריטיים מדווחים כי בכוונתה לייצג את עצמה בדיונים המשפטיים. במידה והיא תזוכה מכל אשמה במשפט, היא צפויה לרשת את ההון של בארי פרינג.