גופה של אישה בביקיני נמצאה בתוך שקית זבל באזור מפרץ מיאמי שבמדינת פלורידה. הגופה, שזוהתה כהת'ר רוס סטריקלנד בת ה-34, נמצאה ברשת דייגים כ-13 קילומטרים מהחוף. סטריקלנד נראתה לאחרונה ב-5 לדצמבר כשהיא יוצאת מבית חולים בפלורידה.

נסיבות מותה הוגדרו כ"חשודות", וברשויות החוק ממתינים לדוח הרעלים כדי לקבוע את סיבת המוות. סטריקלנד היא במקור מצפון פלורידה, אך עברה למערב המדינה לפני כ-5 שנים לפי ה-FBI. הוריה של הצעירה סיפרו כי ניסו לשכנע אותה לחזור הביתה כדי שתוכל להיכנס לגמילה מסמים - אך ללא הועיל.

הת'ר רוס סטריקלנד  (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם"היא עברה תקופה קשה מאוד", אמר אביה, ג'ון, לתקשורת. "אנחנו אוהבים אותה מאוד. היא הייתה אישה מדהימה, אבל היו לה בעיות נפשיות. היא הייתה מאוד נחמדה. לאף אדם לא מגיע משהו כזה". אביה הודה לדייג שמצא את גופתה. "היא לא היית נמצאת לעולם, אבל זו התוכנית של אלוהים כדי שהצדק יתגלה", הוסיף.

"הם (ה-FBI) תולים פוסטרים ופונים לתקשורת, הם עושים כל מה שהם יכולים", אמר ג'ון על מאמצי הרשות הפדרלית לפתור את התעלומה. "ברגעים אלו ממש הם חושפים סדרת רמזים לגבי חייה ועל מקום ההימצאות האחרון שלה". חקירת הפרשה עדיין בעיצומה.