אם ושלושת ילדיה הקטנים נמצאו ללא רוח חיים בשבוע שעבר בביתם בכפר נופש בבעלות "דיסני וורלד" בפלורידה. אב המשפחה נעצר במקום והוא חשוד ברציחת בני משפחתו.

הפרשה החלה לאחר שלמשטרה המקומית דווח כי אנטוני טוד, אשתו מייגן ושלושת ילדיהם אלכס, טיילר וזואי נעדרים כבר מספר ימים. קרוביהם של בני המשפחה ציינו כי לא שמעו מהם מאז 6 בינואר, בעוד ששכניהם אמרו כי לא ראו את בני המשפחה מאז אמצע דצמבר.

גופות האם והילדים נמצאו מתים בעיירה של דיסני
צילום: Daily mail

ביום שני בשבוע שעבר שוטרים הגיעו לבית המשפחה בעיירה סלבריישן – יממה לאחר ששכן מודאג התקשר למוקד המשטרה. על פי הדיווחים בארה"ב, המשפחה עברה לא מזמן לביתם החדש מקונטיקט וככל הנראה קיבלה הודעת דרישה להתפנות מהבית.

השריף של העיירה הודיע כי בבית המשפחה אותרו 4 גופות, אך המשטרה טוענת כי בני המשפחה טרם זוהו בוודאות. בקבוצת הפייסבוק שנפתחה על ידי חברים וקרובי משפחה במטרה לאתר את משפחת טוד נכתב: "אנחנו מצטערים לעדכן כי 4 גופות נמצאו בבית. האב טוני מאושפז בבית החולים. אין לנו פרטים נוספים".

על פי הדיווחים בעל הדירה בה התגוררה המשפחה בעיירה סלבריישן שלח להם מכתב עם דרישה להתפנות ב-22 בדצמבר. בשלב זה לא ידוע האם הדרישה להתפנות קשורה למוות המסתורי ומה גרם לבעל הדירה לדרוש מהם לעזוב את המקום.

"ראיתי הרבה שוטרים חמושים מנסים לפרוץ לבית", סיפר אחד השכנים. "הם דרשו לפתוח את הדלת וצעקו. מיד לאחר מכן יצא משם שוטר שאמר שמשהו רע קרה בבית".