אזהרה: התוכן בכתבה עלול להיות קשה לצפייה

זילדה הנריקה דוס סנטוס, הומלסית בת 31 מריו דה ז'נרו, נורתה למוות מטווח קצר באמצע הרחוב, רק משום שהתחננה מעובר אורח לקבל 15 סנט כדי לקנות לחם.

מצלמות האבטחה שמותקנות ברחוב תיעדו את הפשע המזוויע שהתרחש ביום שבת האחרון. הרוצח, אדרבל ראמוס דה קסטרו, התעלם תחילה מדוס סנטוס, אך לאחר מספר שניות בהן עקבה אחריו והמשיכה להתחנן לכסף, הוא פשוט שלף את נשקו, ירה בה לאור יום והמשיך לדרכו באדישות.

עד ראייה שעמד מהצד השני של הכביש ונשען על אחד הבניינים, צפה במתרחש באימה ורץ לעבר דוס סנטוס. לאחר שכוחות ההצלה הגיעו ופינו אותה לבית החולים, נקבע מותה.

דה קסטרו זוהה, נעצר על ידי המשטרה וכבר הספיק להעסיק עורכת דין אשר טענה בשמו כי הרוצח היה בדרכו לפתוח את המסעדה שבבעלותו ושהוא חשב שהיא מתכוונת לשדוד אותו. לדבריו, הוא נשדד באזור הזה מספר רב של פעמים בעבר.

המקרה הנורא הזה התרחש רק שעות ספורות לאחר ש-4 הומלסים מסאו פאולו הורעלו למוות. הומלס ששרד את ההרעלה סיפר כי מישהו הציע בקבוק שתייה לשבעה גברים ואישה אחת שהיו ברחוב. אלו חשבו שמדובר במשקה אלכוהולי כלשהו, אך לאחר שטעמו ממנו הם חשו ברע ופונו לבית החולים. ארבעה מתו בבית החולים והאחרים עדיין נמצאים במצב קשה.