אזהרה: הכתבה עשויה להכיל תוכן קשה לצפייה!

תעלומת מותה של הדוגמנית התאילנדית הולכת ומסתבכת: על פי דיווחים של כלי התקשורת במזרח הרחוק, כוחות המשטרה בבנגקוק עצרו לאחרונה דוגמן מקומי בחשד למעורבות בפרשה מותה של אושיית הרשת "לונלבל". כתבים באסיה פרסמו בשעות האחרונות כי ראטצ'דך וונגטבוט (24) נעצר לאחר שתועד לכאורה גורר את גופתה מחוסרת ההכרה של ת'יטימה "לונלבל" נורפנפיפאט (25) ונוטש אותה.

"לונלבל" הייתה דוגמנית מקומית ואושיית רשת עם יותר מ-83 אלף עוקבים באינסטגרם. ב16 בספטמבר בערב היא השתתפה במסיבה פרטית בבנגקוק. למחרת נמצאה ללא רוח חיים בלובי של מלון מקומי. תחילה לא היה ברור מהיכן הגיעה הגופה ללובי, אך לאחר שחוקרים סרקו את מצלמות האבטחה של המקום התגלה כי היא נגררה ללובי על ידי אחד האורחים. כעת התעורר חשד כי האורח הזה היה וונגטבוט.

View this post on Instagram

A post shared by Thitim Noraphanpiphat (@lunlabelle.thitim) on

View this post on Instagram

A post shared by Thitim Noraphanpiphat (@lunlabelle.thitim) on

סוכנות ידיעות מקומית פרסמה את התיעוד המצמרר שבו נראה החשוד גורר את גופתה של "לונלבל" ונוטש אותה בלובי הבניין. הדוגמן נעצר ביממה האחרונה וכעת הוא מואשם בשורת סעיפים שקושרים אותו למותה של אושיית הרשת.

מומחים לרפואה משפטית קבעו כי מותה של "לונלבל" נגרם כתוצאה מהרעלת אלכוהול. למרות זאת עלתה סברה כי אחד האורחים במסיבה החדיר למשקה שלה כמוסת GHB (סם האונס) שגרמה למותה.

סות'יפונג וונגפין, מפכ"ל המשטרה, התייחס לתקרית ואמר כי וונגטבוט הודה במהלך החקירה שהביא את הדוגמנית לחדר המלון שלו לאחר המסיבה. למרות זאת הוא הכחיש בתוקף כל מעורבות במותה וטען כי הוא בכלל לא היה מודע לכך שהיא מתה מלכתחילה. כעת הוא מואשם בכך שחטף את הדוגמנית כדי לאנוס אותה.