רבים מתפנקים בימים אלה בארה"ב, שם חוגגים כעת את החגים האמריקאיים. אבל גור כלבים אחד בן 5 מדרום ניו ג'רזי, ארה"ב, לקח את זה לאקסטרים. ג'ק, האסקי מעורב עם רועה, הצליח לזעזע את בעליו – שמצאה אותו מועד כששבה לביתה, כשבקבוק של "בייליס אייריש קרים" בכפותיו.

אלא שהכלב המעורער לא עצר שם. בשבוע שעבר, בחג ההודיה, דיווחה רשת הטלוויזיה האמריקאית CNN שהוא פצח בשתיית וודקה - כשאת הבקבוק השאיר נטוי על הדלפק במטבח. כל האלכוהול הזה הותיר את הגור תשוש, חלש ומסוחרר, וסרטון של האירוע שהעלתה בעליו לחשבון הטיקטוק שלה, הצליח להמחיש את המצב.

@mcgat1 I am Jack this holiday szn ***dog was taken to the vet and treated. No animal abuse occurred***#drunk #drunkdog #holiday ♬ original sound - mcgat

"זה ריק", נשמעת בעליו של ג'ק, מרי, אומרת לו, כשהיא אוחזת בבקבוק הבייליס, משקה המבוסס על וויסקי אירי ושמנת. "זה היה כנראה יותר מלא מחצי", הוסיפה לפני שתועדה ניגשת אל עבר בקבוק וודקה. לדברי מרי, ששם משפחתה לא נמסר, גם הוא היה קל יותר מאז שיצאה מביתה. רגעים לאחר מכן, היא כבר נשמעת קוראת לעברו "ג'ק, נסה ללכת, קדימה".

הכלב השיכור בקושי הצליח להחזיק את כפותיו מתחתיו, ופשוט רכן מלפנים ולאחור על רצפת העץ במקום. "זה לא מצחיק, הכלב שלי שיכור ואני לא יודעת מה לעשות עם זה", הוסיפה מרי בסרטון, לפני שעשתה את הדבר הנכון. היא צלצלה למוקד בקרת רעלים לפני שלקחה את ג'ק לווטרינר, כפי שדווח ברשת האמריקאית. שם, שמר עליו הרופא למשך הלילה והעניק לו עירוי נוזלים.

בבוקר שלמחרת, ג'ק קם כמו חדש. "הוא מתרוצץ כאילו הוא אפילו לא בהנאובר", ציין הווטרינר בפני מרי, שבדיעבד הבינה שהכלב השתמש בספסל שליד החלון כדי לקפץ על הדלפק – ולקחת את בקבוק האלכוהול, שעל הפקק שלו נותרו סימני נשיכה. אלפים מהעוקבים של מרי הציעו לה לשנות במקצת את השם של ג'ק – ולהתחיל לקרוא לו ג'ק דניאלס.