לורה מרטין, בת 36 סקוטלנד, שמחה מאוד לגלות ב-2010 שאחותה הקטנה קייטלין מסתדרת מעולה עם בן זוגה החדש, עד ששבע שנים מאוחר יותר קרה התרחיש הכי נורא שהיא יכלה לדמיין.

הכל החל, כאמור, ביוני 2010 - אז לורה הכירה את ריקי, שהפך מהר מאוד להיות בן זוגה ואפילו טיפל בשני ילדיה של לורה מנישואים קודמים. גם קייטלין, שהייתה אז רק בת 10 וגרה בדירתה של אחותה, אישרה את הבחור החדש והחיים לא יכלו להיות טובים יותר מזה עבור לורה.

ביולי 2012, ריקי ולורה התארסו לאחר שכבר הספיקו להביא יחד לעולם שלושה ילדים. "החיים עם חמישה ילדים היו עמוסים, כאוטיים ומטופרים - אבל כיפיים", אמרה לורה בריאיון לפביולס מגזין. במשך כמה שנים הכל היה שקט ורגוע - עד אוגוסט 2017, כאשר לורה נכנסה להיריון רביעי מריקי.

לדבריה של לורה, ריקי היה נרגש מההיריון ולא הפסיק לדבר על זה. עם זאת, במקביל, הבית הפך להיות צפוף יותר כאשר אחותה, קייטלין, הגיעה באופן תכוף כדי לעזור להשגיח על אחייניה ולתרץ סיבות לביקורים ארוכים נוספים. "הייתי אסירת תודה על החברה, אבל לפעמים פשוט ייחלתי ללילה לבד עם ריקי", אמרה לורה.  "לריקי אבל לא היה אכפת, הוא הסתדר עם קייטלין, לפעמים הרגשתי אאוטסיידרית בתוך הבית שלי".

ריקי וקייטלין כל כך הסתדרו, שלורה מצאה אותם לא פעם מצחקקים לבד מבדיחות פרטיות ומבלים יותר ויותר זמן איכות יחד, בלעדיה. לורה החלה לחשוד שהשניים מתקרבים יותר מדי, אבל היא האשימה את הפראנויה שלה בהיריון. "ניסיתי לשכוח מזה, שכנעתי את עצמי שההורמונים של ההיריון גרמו לי להיות לא רציונלית".


בסופו של דבר, העניין נהיה מוגזם מדי כשלורה גילתה שקייטלין מגיעה הרבה לבית גם כשהיא אינה נמצאת. כאשר שיתפה את ארוסה בחששות שלה לגבי הרגשות של אחותה לבן זוגה, הוא זלזל ורק נתן לה להרגיש אשמה לגבי זה. "היא אחותך הקטנה. היא משפחה. היא תמיד מתקבלת בברכה כאן, לא?", שאל אותה.

לורה שוב השתכנעה שהכל בראש שלה, אבל לא הרבה זמן אחר כך, כאשר שבה הביתה מקניות לבית, לורה הייתה המומה לקבל שיפת פרידה קצרה מהארוס שלה דרך הטלפון. "אני לא אוהב אותך יותר, אני צריך לעזוב, אני מצטער לורה אבל נהיית פראנואידית", הוא אמר פשוט, ומאז לא שב הביתה.

"הייתי שבורה, עם תינוק בדרך... התקשרתי לקייטלין והיא הגיעה לנחם אותי". קייטלין אמרה לה שלא היה לה מושג שריקי רוצה לעזוב, עם זאת, תוך זמן קצר קרה עוד דבר מוזר - "הייתי מתוסכלת ושבורת לב, וכשקייטלין הפסיקה לענות לטלפון שלה כבר התחלתי לחשוד", סיפרה לורה.

כמה ימים אחר כך, לורה - שהייתה בחודש הרביעי להריונה - גילתה דרך פוסט בפייסבוק שריקי נמצא במערכת יחסים עם אחותה בת ה-19, שקטנה ממנו ב-17 שנים. היא הבינה שהיא נבגדה פעמיים, גם על ידי הבעל וגם על ידי האחות.

בתגובה לפרסום הסיפור הזה, קייטלין אמרה מצדה ש"כן, אנחנו גרים יחד. עברה כבר שנה, אנחנו מאושרים", והאשימה את אחותה באובססיביות שלה כלפי הקשר שלה עם ריקי. הוא, במקביל, אמר ש"אני הרבה יותר מאושר עם קייטלין מאשר שהייתי עם לורה... הלוואי רק שזה לא היה קורה עם אחותה של לורה. לא התכוונתי שזה יקרה ככה".

בינתיים, כבר שנתיים שחברה המשפחה מזועזעים מהסיפור וכולם ניתקו את הקשר עם קייטלין. למרות הכל, לורה עדיין צריכה להתמודד עם המציאות המבחילה, כאשר ריקי מגיע לבקר את הילדים המשותפים.

.