רשויות האכיפה במערב וירג'יניה התירו לפרסם את שמותיהם של קורבנות הרצח ההמוני שזעזע את תושבי המדינה. בהודעה לתקשורת ממשרד השריף של מחוז קנווה נמסר כי קורבנות הרצח המרובע בעיר אלקביו הם בני משפחת לונג: דניאל דייל (37), ריסה מיי סונדרס (39), גייג' ריפלי (12) וג'יימסון לונג (3).

עוד הותר לפרסום כי בן המשפחה בן ה-16, ששמו לא הותר לפרסום, מואשם כעת ב-4 סעיפים של רצח. הנער נעצר על ידי הרשויות שעות ספורות אחרי שדווח למשטרה המקומית על מציאת הגופות על ידי סבו בבוקר יום ראשון.

ממצאי הנתיחה לאחר המוות של ארבעת בני המשפחה טרם פורסמו, אך גורמים המעורים בפרטי הפרשה המזוויעה סיפרו כי ההורים ושני הילדים נורו למוות. המשטרה המקומית ממשיכה לחקור את נסיבות התקרית.

הפרשה זעזעה את בני המשפחה של הקורבנות, כמו גם את תושבי הסביבה. ביממה האחרונה, קרובת משפחה פתחה קמפיין גיוס כספים בשביל לממן את הוצאות הלוויה של ארבעת הקורבנות. בתיאור הקמפיין היא הוסיפה: "לאף אחד מבני המשפחה לא היה ביטוח ואנחנו לא יודעים כיצד להתמודד עם המצב הזה. אנא מכם, שתפו, תרמו והתפללו למענם".

ג'ון טרומן, חבר של משפחת לונג, התייחס לפרשה הטרגית בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו וכתב: "אני אתגעגע אליכם כל כך ואנצור את זיכרונכם לעד. כשהלכתם מהעולם, לקחתם אתכם חתיכה מהלב שלי. אני אוהב אתכם. אנחנו עוד נתראה בגן עדן".