אזהרה: הכתבה מכילה תוכן קשה לצפייה

שריפה שהשתוללה ביום רביעי בבית המלון אליקן, אשר במערב טורקיה, הובילה שתי נשים לעשות מעשה קשה במיוחד. הנשים, ככל הנראה תיירות ממדינה אחרת, נתקעו בקומה השישית של המלון לאחר שלא הצליחו לברוח מהאש המשתוללת. בניסיון אחרון להימלט מהשריפה, השתיים ניסו לרדת מצדו של הבניין ונפלו אל החניון המקומי.

הרגע הדרמתי תועד על ידי עוברי אורח. כפי שניתן לראות בתיעוד, שתי הנשים יושבות מחוץ לקומה האחרונה ומנסות להתרחק מהאש שבוערת מטרים ספורים לידן. בשלב מסוים, התיירת עם השמלה הצהובה מנסה להיצמד אל דופן הבניין, אך היא מאבדת את אחיזתה ונופלת מגובה של עשרות מטרים.

על פי דיווח של סוכנות הידיעות הטורקית Turkish Dogan, שתי הנשים פונו לביה"ח המקומי במצב קשה. לטענת הסוכנות, אחת הנשים (ככל הנראה זאת שלא נראית בווידיאו) הצליחה לבלום מעט את נפילתה כאשר היא פגעה בכבלי החשמל הסמוכים. כתוצאה מזה, בעת הפינוי מצבה היה טוב יותר מחברתה – אשר נפלה ישר אל החניון.

כלי התקשורת בטורקיה מדווחים כי מעבר לשתי הנשים, שני אנשים נוספים נפגעו כתוצאה משאיפת עשן ושאר האורחים הצליחו להימלט ללא פגע. המשטרה המקומית פתחה בחקירה בנוגע לסיבת השריפה. על פי ההערכות, האש התפשטה כתוצאה מפיצוץ של טלפון סלולרי אשר הדליק את הווילונות באחד החדרים.

(מקור)