אנחנו יודעים שיש עדיין הרבה אנשים בעולם הזה שמשום מה אוהבים להצטלם בפרצוף דאק פייס, אבל הסיפור הבא ישכנע אתכם סופית שאין יותר גרוע מההבעה המוזרה הזו.

קלי מקביקר, בת 35 מאנגליה, תמיד הרגישה חסרת ביטחון בנוגע לשפתיים שלה. התחושות האלה התעצמו בעידן בו סלפי עם חיוך חושני הפך לעניין שבשגרה. לאחר כמה לבטים, קלי החליטה שהיא לא יכולה יותר ככה ועברה הגדלת שפתיים שעלות של 90 פאונד. אך מה שהיה עבורה הגשמת חלום הפך מהר מאוד לסיוט מתמשך, שגרם לה לנעול את עצמה בבית ולהתחבא מהעולם.

קלי סבלה מנפיחות שלא ירדה, עד שלבסוף השפה העליונה שלה הייתה כל כך נפוחה שהיא הייתה חסרת פרופורציה לחלוטין. "השפה העליונה שלי הייתה גדולה יותר מהתחתונה, זה נראה כאילו יש לי שפה של ברווז ואני מאוד מודעת לזה", אמרה בריאיון לכלי תקשורת בריטי. בסופו של דבר, כך היא טוענת, השפתיים שלה פשוט הכפילו את גודלן והותירו אותה עם פרצוף "דאק פייס" תמידי.


ההליך הכושל גרם לקלי מבוכה רבה והיא ניסתה להיעלם לחלוטין מעיני הסובבים. "נשארתי בבית במשך שלושה שבועות, ובפעמים המעטות שיצאתי בשביל הסעות בית ספר, עטפתי את השפתיים שלי בצעיף", היא מספרת. לדבריה של קלי, היא ראתה פרסום של ההליך אותו עברה בדף פייסבוק, שמאז כבר נמחק וירד מהאוויר. האישה אשר ביצעה את ההליך הבטיחה לה שהיא מוסמכת לכך, אך בפועל התהליך נמשך שעות ארוכות בהן קלי אף סבלה מדימומים רציניים.

"מעולם לא ביצעתי את זה בעבר, אז פשוט חשבתי שזה נורמלי ושהיא יודעת מה היא עושה" – רק יממה לאחר הטיפול, כשהשפתיים שלה לא הפסיקו להתנפח עד שהיא כבר לא יכלה לדבר, קלי הבינה ששום דבר לא הלך כאן כשורה.

יועצת היופי אליה הלכה קלי הבטיחה לה שביום המחרת תגיע קולגה שלה אשר תוציא את חומרי המילוי בשפתיים, אבל כאשר קלי הגיעה למחרת כבר היה מאוחר מדי והיא נאלצה להתפנות לקבל טיפול רפואי. המילוי הוצא מהשפתיים שלה על ידי מומחים, אך כמובן שהיא המשיכה לסבול מכאבים ופציעות בעקבות המקרה. כעת קלי מזהירה אחרים מפני ההליכים האלה ומפצירה באנשים לוודא שאם אתם מחליטים לנסות טיפול קוסמטי, תמיד תוודאו שהאדם שבידיו גופכם נתון מוסמך לכך מבחינה רפואית.