תלמידי ישיבה מאזור בוסטון התפרסמו לאחר שהם חילצו אדם שכמעט טבע במאגר מים מקומי, רק כדי לגלות פרט מזעזע לגביו. על פי הדיווחים של כלי התקשורת במדינת מסצ'וסטס, תלמידי הישיבה זיהו אדם במצוקה במאגר צ'סטנט היל וחשו לעזרתו. שני תלמידים רצו אל עבר ניידת משטרה שהייתה באזור, בזמן שהאחרים קפצו למים בשביל לחלץ את הטובע.

קארל משולי, השוטר שהיה בניידת, הגיע למקום וראה את התלמידים אוחזים בגבר האלמוני על גדות המאגר ומנסים להוציאו החוצה. השוטר סייע להם למשות אותו מן המים ורק אז, הוא נדהם לגלות קעקוע אנטישמי על הזרוע שלו.

"בזמן שמשכתי אותו מהמים, הבחנתי שיש לו צלב קרס על היד", סיפר משולי. לטענתו, התלמידים הבחינו גם כן בקעקוע המזעזע ולמרות זאת, הם לא הביעו חרטה על מעשיהם. גורם בתחנת המשטרה הבהיר מאוחר יותר כי הגבר האלמוני חייב לנערים היהודים את חייו, כי הסבירות שהשוטר בניידת היה מבחין בו כמעט בלתי אפשרי.

הגבר פונה לביה"ח, שם הוא צפוי להתאושש מהתקרית ולהשתחרר מאוחר יותר. גורמים בישיבה של הנערים, אשר ממוקמת בשכונת ברייטון בבוסטון, לא הגיבו לתקרית. השוטר חשף כי רגעים ספורים לאחר שחבורת הנערים הצילו את חייו של אותו גבר אלמוני, הוא אמר לו כמה דברי טעם על נסיבות האירוע. "יידעתי את הגבר שלפעמים יש מעשים שיש להם תפניות משונות", סיפר משולי. "במקרה הזה, למעשה הטוב שלהם היה טוויסט מעניין".