קנזס: ביהמ"ש גזר עשרות שנות מאסר על אם שהורשעה ברצח של בנה בן השנתיים. על פי הדיווחים, חבר המושבעים מצא את אליזבת' וולהיטר ובן זוגה, לוקאס דיל, אשמים בכך שהיכו למוות את בנה אחרי שזה סירב לאכול.

במאי שעבר הוזעקו כוחות המשטרה לביתה של וולהיטר בוויצ'יטה. שוטרים מצאו את הקורבן, אנתוני באן, כשהוא לא נושם ולא מגיב. הוא הובהל לביה"ח במצב אנוש. הרופאים עשו כמיטב יכולתם להציל את חייו, אך מותו נקבע יומיים מאוחר יותר.

הנתיחה לאחר המוות של באן העלתה כי הילד סבל מעצמות שבורות ונפיחות במוח. מומחה לרפואה משפטית קבע כי קורבן הרצח היה בתת תזונה בזמן מותו. בני הזוג נעצרו ובמהלך החקירה חשפו את נסיבות התקרית המזוויעה.

וולהיטר סיפרה כי היא התעמתה עם באן על כך שזה סרב לאכול נקניקייה. היא הכתה את בנה בהתקף זעם, ובהמשך דיל הכה אותו. לאחר מכן תחב דיל את האוכל לפיו של הילד והחזיק אותו בפנים עד שהוא איבד את הכרתו.

האם הודתה בהאשמות המיוחסות לה, הכוללות רצח מדרגה שנייה והתעללות בילד. וולהיטר התייחסה לתקרית באולם הדיונים ואמרה: "אני יודעת שלעולם לא אוכל לכפר על הטעות הנוראית שעשיתי. הבן שלי היה צריך אותי וכשלתי. אני רוצה להגיד שאהבתי את אנתוני ואני עדיין אוהבת אותו, בכל לבי". השופט גזר עליה 19 שנות מאסר על הפשע המחריד. לוקאס דיל הכחיש כי הכה את הילד אבל חבר המושבעים מצא אותו אשם במעשה. נגזרו עליו 49 שנים מאחורי הסורגים.